DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #795728  autor: poppinmatush
 12 kwie 2015, 12:43
Witam, mam problem, otóż od paru dni dopiero mam telefon sony xperia e4 lecz samoczynnie się resetuje bez niczego, po prostu leży sobie w miejscu i się resetuje. Tryb stamina mam wyłączony, też w nim nic nie grzebałem, pomógłby ktoś ?
Dziękuję bardzo za pomoc :)
 #795734  autor: bazooka
 12 kwie 2015, 12:54
To co mi akurat do głowy przychodzi to działania w poniższej kolejności - przy każdym punkcie odczekałbym z godzinkę czy reset nastąpi znowu.
1. wyłączył telefon i wyjął na kilka sekund baterię - da się w tym modelu, bo nie wiem ? jeśli nie to niech wyłączony będzie z minutę
2. wyłączył wszystkie funkcje typu GPS, WiFi, transmisje danych itp podobne i po kolei załączał
3. wymienił kartę SIM na inną (najlepiej nie P4 - choć nie wiem czego używasz?)
4. wykonał reset do ustawień fabrycznych (wszelkie kontakty nie zapisane w chmurze, i dane zginą - pamiętaj :!: )
 #798560  autor: sinner84
 26 kwie 2015, 20:38
Wyszła już poprawka usuwająca ten błąd. U mnie była 24.04.2015 (telefon kupiony w Orange). Zainstalowałem aktualizacje i od tego czasu się nie zresetował.