DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #688442  autor: Mateo90
 06 sty 2014, 22:38
Witam wszystkich.



Od jakiegoś czasu posiadam telefon Sony Ericsson J20i Hazel i wszystko było by pięknie gdyby nie tylko moja ciekawość co do ustawień i próby połączenia się z internetem przez USB. Ale mniejsza o to.

Problem leży w tym, że wczoraj pod wpływem presji związanej z brakiem możliwości przeglądania filmów na YT postanowiłem zresetować ustawienia telefonu i z nie wiadomych przyczyn (jak dla mnie) telefon nie może pobrać konfiguracji z ustawieniami, chwile kombinowałem i chciałem to ustawić wszystko ręcznie jednak ... fiasko. Przy próbie połaczenia się z internetem wyświetla mi się komunikat "Błąd komunikacji. Spróbuj ponowanie, wyłącz Wi-Fi lub skontaktuj się z operatorem.". Idąc za ciosem próbowalem sporo razy "spróbuj ponowanie", "wi-fi" nie jest nawet włączone, pozostaje kontakt z operatorem jednak mój zacny operator - PLAY, to kawał mędy i niezbyt chłopcy w fioletowo białych koszulach chcą mi pomóc. Więc zwracam się do was z prośbą o pomoc, właśnie wykupiłem sobie pakiet MB a szkoda by było gdyby przepadł.



Z Góry dziękuję i pozdrawiam i oczywiście liczę na szybki odzew.

 #688444  autor: Wiola_K
 06 sty 2014, 22:42
Wysyłałeś sobie z Internetu na kompie konfiguracje?

 #690156  autor: SpectraLord
 14 sty 2014, 12:05
Część. Ja spotkałem się z podobnym problemem. Musisz skontaktować się z operatorem i poprosić żeby wysłał ci ustawienia sieci. U mnie tak zadziałało :)
 #821574  autor: maciek20
 06 wrz 2015, 00:29
Posprawdzaj w ustawieniach internetowych czy zezwolenie na połączenia lokalne jest włączone.

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,