DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #853545  autor: aeroxd
 29 lut 2016, 12:07
Witam.

Potrzebuję kupić najpojemniejszą baterię BL-4U do telefonu Nokia 515.

Cena nie gra roli, aby tylko mieściła się dobrze jak oryginalna w obudowie.

Nie znam się na producentach i oryginalności baterii, proszę mi coś doradzić.
 #853555  autor: Xy
 29 lut 2016, 12:55
aeroxd pisze:Potrzebuję kupić najpojemniejszą baterię BL-4U do telefonu Nokia 515.
aeroxd pisze:Nie znam się na producentach i oryginalności baterii, proszę mi coś doradzić.
Nie ma czegoś takiego jak pojemniejsza bateria. Producent z firmy "Krzak" może napisać na naklejce co mu się tylko podoba. Jedyne rozsądne i ekonomiczne wyjście to kupno oryginalnej baterii dedykowanej do tego telefonu.
Ja się kilka razy przejechałem na takiej pojemnej baterii. Jako nowe trzymały dokładnie tyle samo co oryginał ale zdechły po kilku miesiącach.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #853750  autor: dan7
 01 mar 2016, 11:01
Chłopaki dobrze radzą. Kupiłem do Xperii arc s zamiennik od Maxximusa i ten padł po paru miesiącach. Pojemność była większa a trzymała krócej od oryginału.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile