DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #838340  autor: monyka8
 04 gru 2015, 20:09
No więc próbóje przesłać piosenki z komputera na tel Lumie 800 i d@@a. nie wszystkie piosenki się chcą zsynchronizować. mam na kompie w folderze około 300 piosenek a przeszło z nich może ledwo 100...i to niektóre musiałam ręcznie po pare razy klikać aby mieć pewność,że na pewno te dane prześlą się.. niestety nie wszystkie przeszły. Mam ten telefon jako zastępczy na pare miesięcy. wkurza mnie to całe synchronizowanie. czy nie mozna normalnie po ludzku je przeniesc na tel jak w przypadku np. androida?? :x :evil: :evil: :cry: :smt006
 #839055  autor: ManiacGSM
 08 gru 2015, 13:26
Jeżeli twierdzisz że masz Lumie 800 to nic nie poradzisz- tam jest stary windows 7.5 i pozostaje Ci tylko picie melisy. A tak na poważnie masz ściągnięty program ZUNE ?
Ostatnio zmieniony 09 gru 2015, 13:37 przez ManiacGSM, łącznie zmieniany 2 razy.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #839250  autor: maker3
 09 gru 2015, 13:57
Synchronizowanie to właśnie metoda po ludzku, jak mi nie wierzysz to spytaj jakiegoś użytkownika Apple.

Przede wszystkim folder, w którym trzymasz muzykę musisz dodać jako bibliotekę w ustawieniach Zune, bo dodawanie przez przenoszenie działa słabo.
Potem tylko przechodzisz do biblioteki i masz tam posortowaną kolekcję wg Utworów, Albumów, Wykonawców lub playlist. Otagowanie bardzo wskazane.

Zaznaczasz co tam chcesz, klikasz PPM i wybierasz "Synchronizuj z urządzeniem x". Ikonka telefonu powinna pojawić się w ostatniej kolumnie. Prościej się nie da.