DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #817696  autor: marcodevil
 17 sie 2015, 14:22
Witam czy jest możliwość doczepienia w jaki kolwiek sposób np. wysuwanej klawiatury bluetooth od Iphona do mojej Lumii 640 ? Zastanawiam się czy ktoś juz tego próbował? Może dałoby się to np. przykleić do etui albo zdjąć górną część i przykręcić klawiaturę z szynami ? Bardzo mi zależy na tym aby mieć fizyczną klawiaturę qwerty gdyż mimo iż mój telefon ma ekran 5,7 cala to i tak myli mi się podczas wpisywania tekstu.

Edit : zamówiłem to etui od iphone'a 4. Jeśli chcecie mogę swój eksperyment uwiecznić na zdjęciach i wrzucić tutaj ;). Z tego co widziałem to nikt wcześniej tego nie próbował :D
 #818122  autor: marcodevil
 19 sie 2015, 20:12
wszystko działa bardzo ładnie, ale zauważyłem jeden mały mankament : mianowicie po wyłaczeniu bluetooth w telefonie i po włączeniu, trzeba od nowa wyszukiwać klawiaturkę i wpisywać kod zabezpieczający. Szkoda bo uważam iż po włączeniu bluetooth telefon powinien automatycznie się łączyć z klawiaturą a tak się nie dzieje.

Ah no i nie wiem po co jest ta druga dioda ? pierwsza służy aby poinformować użytkownika że jest klawiatura włączona. Ile musze ją ładować jeśli podepnę tą klawiaturę do laptopa ?