DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #798730  autor: joopla
 27 kwie 2015, 15:11
Witajcie, jestem tu nowy i proszę o waszą pomoc, a mianowicie od wczoraj posiadam telefon Nokia 301 ale jest mały problem, który odkryłem podczas użytkowania tego modelu. Otóż piszę dużo sms'ów i co jakiś czas gdy otrzymam esa to ekran podświetla się na biało. Gdy zgaśnie i np. odblokuję juz klawiaturę to jest ok ale sytuacja ponawia się co jakiś czas. Jest to denerwujące i przeszkadza w użytkowaniu telefonu. Co może być powodem?
 #798735  autor: goral2099
 27 kwie 2015, 15:46
Jedyne co mogę Ci doradzić to jak najszybsze pozbycie się tego telefonu.
Mam podobne sytuacje w wersji dual SIM - biały ekran, gdy używam przeglądarki, albo gaśnie niespodziewanie podczas używania. Czasem też nie mogę odblokować telefonu czy wyświetlić zegara gdy ekran jest wyłączony - muszę przytrzymać czerwoną słuchawkę tak z 10-15s żeby tel się przebudził. Potrafi się sam wyłączyć albo zrestartować.
Niestety nie za bardzo jest na co go zamienić... ;(
 #798992  autor: goral2099
 28 kwie 2015, 22:09
:) No ja Ci niestety nie podpowiem w tym temacie nic. Wiem tylko tyle, że wgrywanie nowego oprogramowania i słanie telefonu na naprawy gwarancyjne (wymienili mi ekran, głośnik i coś jeszcze, z tego co pamiętam :D ) nic nie daje.