DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #773595  autor: Xy
 29 gru 2014, 15:30
Jak pisałem we wcześniejszym wątku oddałem ją do serwisu na naprawę gwarancyjną bo nie ładowała się. Dziś odbieram i planuję co będę na nią instalował. Kontakty jakoś odzyskałem (część ale zawsze) z poprzednich telefonów (spisane na karteczkę bo chmurom i innym synchronizacjom jakoś nie ufam). Wracam do domu, odpalam telefon i... Wszystko jest! Programy, aplikacje, kontakty, ustawienia, dane w aplikacjach... Jestem pod wrażeniem bo spodziewałem się, że Regenersis wykosi mi wszystko jak leci. A tu nic nie ruszone. Na dodatek okazało się, że obudowa i ekranik nie tylko nie porysowane i nie upaciane w klejach i smarach ale porządnie wyczyszczone. Na prawdę jestem bardzo miło zaskoczony obsługą w głównym serwisie. Spodziewałem się armagedonu, a tu pozytywne zaskoczenie :-) Nokia i Regenersis zyskuje dziś u mnie dużego plusa.
Teraz czas na aktualizacje i sprawdzenie czy wszystko działa.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #774189  autor: maniek89
 31 gru 2014, 10:26
To miło - bo wystarczy wejść na fanpage HTC Polska i włos na głowie siwieje od hejtu na Regenersis. :P
 #774197  autor: Xy
 31 gru 2014, 10:58
Czytałem wiele niepochlebnych opinii o Regenersis. Mój kolega oddawał jakąś Xperię (Z1?) do nich na serwis i wróciła w fatalnym stanie. A ja nie miałem wyjścia. Albo dać telefon znajomemu, który by mi wymienił port USB (i tracę w tym momencie gwarancję), wrzucić do szuflady i nie korzystać albo ostatnie wyjście czyli oddanie do serwisu. I tu jak pisałem, miłe zaskoczenie. Telefon naprawiony, dane pozostały (jedynie w galerii znalazłem zrzut ekranu na którym była informacja, że błąd karty SIM i takie tam różne), w środku czysty, nie podrapany... I nawet szybko bo po tygodniu od zaniesienia do serwisu był już do odbioru.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #774208  autor: maniek89
 31 gru 2014, 11:24
Oczywiście - to nie reguła, mogą też zrobić wszystko elegancko jak w Twoim przypadku :) Jak jest gwarancja to jasne, trzeba korzystać. I tak chyba niedługo wymienisz telefon z tego co pisałeś :)
 #774223  autor: Xy
 31 gru 2014, 12:18
maniek89 pisze:Jak jest gwarancja to jasne, trzeba korzystać.
Ale jak na złość zapomniałem zanieść poprzednią Nokię do naprawy bo nie działa mi podgłaśnianie. Teraz to chyba po ptokach bo finansowo wyjdzie duuużo.

maniek89 pisze:I tak chyba niedługo wymienisz telefon z tego co pisałeś
Tak. Mamie kończy się umowa w okolicach lutego i bierze coś nowego w przedłużeniu, a mi odda (mam nadzieję) swoją Xperię S. Ta eSka ma swoje lata ale jestem zaskoczony jak płynnie działa dwuletni Android. Nawet się wybitnie nie zawiesza, nie laguje. A apek ma całkiem sporo w siebie nawrzucanych. Wykonanie bdb. Tylko minus jak dla mnie, że ma blokadę ekranu na górnej krawędzi. Do tej pory miałem to po prawej ;-)
Ale póki co za podstawę służy mi Lumia.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #774323  autor: maniek89
 31 gru 2014, 21:50
Kiedys szalenie podobała mi się ta Xperia ale była tez wtedy szalenie droga. ;) No ale fakt - to wciaż kawał dobrego sprzętu. :)