DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #773489  autor: Pantheist
 29 gru 2014, 02:10
Witam.
Obecnie posiadam Nokię C2-01. Mój telefon już niedomaga i się ścina jak cholera. Potrzebuję taniego telefonu,który:
-nie jest dotykowy
-posiada Dual Sim
-nie ma ograniczenia wiadomości (obecnie mogę mieć tyle ile pamięci starczy,ale np. na samsungu delphi było ograniczenie do 300 wiadomości co było irytujące...)
-obsługuje 3G
-obsługuje WAP
-posiada dyktafon
-w miarę dobry głośnik do rozmowy. Chcę słyszeć rozmówcę wyraźnie,ale nie tak,żeby pół miasta też go słyszało :P

Telefon będzie używany głównie do pisania smsów,dzwonienia i przeglądania fb (nie potrzebuję wifi,wykupuję sobie pakiet neta i śmigam nawet na takiej cegiełce jak mam) Chcę aby odbywało się to płynnie i szukam telefonu z takimi bebechami jak mój,ale potrzebuję zmiany. Z tego co przeglądałem w necie moje wymagania spełniają Nokie: 301,515,208. Oczywiście,wiem że kosztują o wiele drożej,ale na allegro mogę je kupić za +/- 200 zł i to nowe. Nie wiem tylko,który z tych będzie najlepszy i czy są jakieś inne godne uwagi. Telefon ma wyglądać prosto i służyć godnie z jego przeznaczeniem.Pozdrawiam
 #773517  autor: hdfunpack
 29 gru 2014, 10:56
Jeśli uda Ci się znaleźć Nokie 208 dual sim to ja bym wybrał ten model.

Nokia 301 miała słaby zasięg, podobno aktualizacja oprogramowania to poprawiła, ale bierz na własne ryzyko.
 #773700  autor: sa
 29 gru 2014, 20:39
A 515 jeszcze gorszy zasięg od 301... w sumie jak uda ci się faktycznie znaleźć gdzieś 208 dual sima to ten będzie najlepszą opcją z dual simów mimo że ma karty sim tylko microsim, i nie liczymy smartfonów na naszym rynku z ww. parametrami..