DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #747831  autor: yahou6
 10 wrz 2014, 20:06
Witam..
nie mam pojęcia co się dzieje. Przenosiłem zdjęcia na komputer i nagle telefon się zawiesił, nie dało się go właczyć pare minut i pojawił się problem (szczerze nie pamiętam co tam było ale coś z dyskiem i do wyboru było "ponów próbę" albo "anuluj") oddałem do naprawy i zrobili mi coś takiego że telefon chodzi mi jak zapchany i opóźniony w rozwoju i dodatkowo pamięci telefonu nie wyszukuje albo jest uszkodzona.. podłączam telefon pod usb i ukazuje się w folderze tylko phone memory, card memory, a wcześniej było mass memory a teraz tego nie ma... co do jasnej cholery się stało? Telefon kupiłem od chyba najbardziej zaufanej osoby na świecie więc szajsu nie sprzedała mi ta osoba, bo sama dała telefon do naprawy i starała się naprawić i pokrywa każde koszty jakie będą wynosić, ale czy tutaj trzeba coś wymienić, może lekka naprawa? soft przeinstalowany jak coś :)

 #747844  autor: hdfunpack
 10 wrz 2014, 20:23
Jaki to telefon?

 #748139  autor: yahou6
 11 wrz 2014, 20:21
nokia n8

 #748148  autor: Niezgodna7
 11 wrz 2014, 20:38
A w serwisie - wgrali coś nowego? Skasowali jakieś dane? Nie zauważyłeś?
Tak, jestem za tym, aby wyczyścić fon, wgrać ewent.nowy soft. Bodaj dwa do wyboru.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #748151  autor: yahou6
 11 wrz 2014, 21:12
powiem tak. na początku od samego początku poprosiłem o przeinstalowanie softa i zrobili to, czekałem z godzinke może, następnie zadowolony właczam znowu telefon i wyskakuje ten sam błąd i myślę wtf. dałem im z powrotem i powiedzieli mi, że będą szukać usterki i czekałem bodajże 5 dni i gdy przyszedłem do nich zrobili coś, że zainstalowali nowego softa i chodził tak cholernie wolno i nie naprawili błędu z pamięcia..

 #748222  autor: yahou6
 12 wrz 2014, 05:41
zwrot fonu to nonsens bo pozstał szczerze podarowany :) cena 100 zł. i to nie chodzi o to, że tak tanio bo wada jakaś była, tylko dobry znajomy. prwadopodobnie zaniosę i będę jeszcze starał się naprawić ten telefon