DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #736614  autor: Autumn81702
 31 lip 2014, 20:27
Siema, podczas przeglądania różnych pamiątek, natknąłem się na Nokię 6310i - nie używałem jej szmat czasu, nawet nie wiem już ile lat minęło od odstawienia telefonu. Załatwiłem zasilacz (oryginalny zaginął), podłączyłem, nawet działa...

No, prawie działa. Problem jest taki, że telefon samoczynnie się wyłącza. Najpierw się wyłączył po ok. 20 minutach, teraz wyłącza się po ok. 2, może 3 minutach. Nawet jak jest podłączony zasilacz, to też się wyłącza!

Szkoda by było wyrzucać taki zabytek techniki, a zatem moje pytanie brzmi - jak można pozbyć się tego samoczynnego wyłączania telefonu? Pytam, bo pisząc wprost, to jednak klasyk i nie chcę go wyrzucać, a chciałbym sobie przypomnieć stare czasy. Pytanie tylko, jak tak sobie przypominać stare czasy, jak telefon co chwila siada?

Za pomoc dzięki, bardzo mi na niej zależy.

 #736615  autor: darek638
 31 lip 2014, 20:29
Czy ta załatwiona ładowarka nadąża go ładować?

Nigdy więcej Play.

 #736617  autor: Autumn81702
 31 lip 2014, 20:32
Telefon oczywiście się normalnie ładuje, sama ładowarka ma parametry wyjściowe "5 VDC/500 mA".

 #736621  autor: KA
 31 lip 2014, 20:54
Tak czy tak obstawiam baterię.