DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #733087  autor: asia91r
 16 lip 2014, 23:26
Witam,
Posiadam komórkę Nokia c2-01 i chciałabym się dowiedzieć, czy da sie zablokować numer osoby, tak żeby nie mogła do mnie dzwonić ani wysyłać sms-ów?... Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić?
Pozdrawiam.

 #733118  autor: Niezgodna7
 17 lip 2014, 09:04
Witaj.
Raczej się nie da.
Twoje Opcje:
1. Skontaktuj się ze swoim operatorem - odn.zablokowania tego numeru.
2. Zmień telefon, który obsługuje BLACK LIST
3. Przeczekać, nie reagować.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #733124  autor: Sig
 17 lip 2014, 09:28
Spróbować zablokować z poziomu telefonu.
Nie wydaje mi się, żeby operator mógł zablokować taki dzwoniący do nas numer. Konkretny numer, bo można zablokować połączenia z numerów zastrzeżonych (co nie zawsze jest dobrym pomysłem).
Ignorować natręta, nie odbierać, nie odpisywać.

Jak to wszystko zawiedzie napisać mu JEDNEGO SMS, że zamierzasz zgłosić sprawę korzystając z Art. 190a. Kodeksu Karnego - "Uporczywe nękanie - stalking" i zrobisz to o ile się nie uspokoi.

Jak nie zadziała - zgłosić, niech aparat państwu w końcu zacznie działać za podatki, które przeżera. Nie chodzi nawet o samą karę, a o to, że tacy idioci zazwyczaj są tchórzami, którzy się zniechęcą.

Najważniejsze to nigdy nie wdawać się w dyskusję z takim kimś.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #733192  autor: darek638
 17 lip 2014, 15:14
Sig, w jakim wypadku blokowanie numerów zastrzeżonych nie jest dobrym pomysłem?

Nigdy więcej Play.

 #733195  autor: saleen
 17 lip 2014, 15:24
darek638 pisze:Sig, w jakim wypadku blokowanie numerów zastrzeżonych nie jest dobrym pomysłem?
Nastapil skimming karty kredytowej, pojawiaja sie podejrzane transakcje na koncie, bank probuje sie dodzwonic do wlasciciela karty z zastrzezonego....

 #733197  autor: darek638
 17 lip 2014, 15:26
A dlaczego to legalne instytucje ukrywają swoje numery?

Nigdy więcej Play.

 #733198  autor: saleen
 17 lip 2014, 15:28
Nie wiem, ja spotkalem sie juz z taka sytuacja ze dzwonil moj bank (mBank) z zastrzezonego

 #737866  autor: asia91r
 05 sie 2014, 09:59
Dziękuję za odpowiedzi :) Zrezygnowałam z pracy (nie z jego powodu) i może teraz przy okazji będę miała spokój, może się odczepi jak mnie już nie będzie widywał.
Pozdrawiam.