DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #721361  autor: Króliczyna
 31 maja 2014, 13:19
Witam. Czy ktoś się nie orientuje, czy istnieje jakiś sposób na wyłączenie z ekranu głównego menedżera kart sim? W opcjach jest to zablokowane - wyskakuje komunikat "nie można modyfikować zablokowanej pozycji zawartości".
Przyznam, że jest to "zabieg kosmetyczny" w moim przypadku - jestem wzrokowcem i nie podoba mi się to, że wielki napis "nie ma karty sim" przysłania mi przeważnie kluczowe elementy tapet O.o
Z góry uprzejmie dziękuje za propozycje przerabiania sobie tapet, itp...chcę usunąć te napisy i tyle Jakiś plik do modyfikacji/zmiany/wrzucenia w sofcie? Jaki program do Nokii 210 (to moja pierwsza nokia :P )

ps. a jest w ogóle możliwość "wyłączenia 2 portu karty sim"? Dla mnie jest to zbędne (tzn nie będę używać 2 karty ^^ ). Mój błąd, że nie pomyślałam, że ten telefon może być w wersji standardowej (założyłam, ze tylko dual sim i nie szukałam nic więcej w tym temacie...)



Z góry dziękuje za pomoc ;)

Pozdrawiam

Królik

Jeden dorosły,dwunożny samiec, dwaj dwunożni, młodzi kawalerowie, dwie czworonożne, ogoniaste panienki i jeden czworonożny, ogoniasty młodzieniec - i pomyśleć, że to wszystko na mojej głowie xD

 #721393  autor: Spiite
 31 maja 2014, 15:14
To może włóż jakąś nie używana kartę sim to wtedy napis będzie krótszy.

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE

 #721408  autor: user_delete34
 31 maja 2014, 16:03
Spiite, o ile taką da radę wyłączyć (nie wiem, nie używałem). Jeśli nie, to tylko skróci sobie czas działania na baterii.

 #721580  autor: Spiite
 01 cze 2014, 13:18
Nie wiem ile teraz mu trzyma bateria, ale mi na dwóch starcza na cztery dni co uważam za dobry wynik. W mojej N206 nie da rady wyłączyć gniazda sim,w N210 też raczej nie.

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE

 #721651  autor: goral2099
 01 cze 2014, 17:21
A w ustawieniach ekranu nie można wyłączyć tego elementu? Zdaje mi się, że można dowolnie edytować wyświetlane elementy... W takim razie pozostaje chyba tylko przełączenie trybu ekranu ( nie pamiętam jak to się nazywa dokładnie) na zwykły.

 #721673  autor: user_delete34
 01 cze 2014, 19:55
A czy to nie jest tak, że w tym telefonie musi być jakaś karta w tym głównym slocie?

 #721794  autor: Spiite
 02 cze 2014, 12:57
Musi być aktywna karta w głównym slocie sim. Dzisiaj wyłączyli mi dodatkową kartę w orange (miałem ją tylko na odbieranie). Na początku pojawił się napis "nieudana rejestr. karty sim', prawie na cały ekran ale potem napis znikł i przy oznaczeniu karty nie było i nie ma nic. Może to jest dla Ciebie rozwiązanie żeby włożyć nieaktywną kartę,prądu raczej nie będzie dużo pobierać albo wcale bo nie loguje się do sieci.

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE

 #721814  autor: user_delete34
 02 cze 2014, 14:56
Spiite pisze:albo wcale bo nie loguje się do sieci.
Albo kilkakrotnie więcej, bo ciągle próbuje logować się do sieci, zależnie, jak jest z oprogramowaniem.