DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #694603  autor: Ozzy83
 30 sty 2014, 09:07
Witam
Wczoraj upadł mi telefon i po ponownym włączeniu na wyswietlaczu pojawiła się litera E od internetu. Sprawdziłem ustawienia i nie były one zmienione, włączyłem WiFi żeby telefon korzystał z bezpłatnego internetu i mimo to po 20 minutach miałem puste konto. Wgrałem jeszcze raz oprogramowanie i ponownie sprawdziłem ustawienia. Teraz mogę przeglądać internet przez WiFi ale gdy chce cos sciągnąć albo zaktualizować aplikację to na chwilę pojawia się litera E i pobierana jest opłata z konta, po zakończeniu znów mogę przeglądać internet przez WiFi za darmo. W czym może być problem?

 #694614  autor: Niezgodna7
 30 sty 2014, 09:47
To E, to pojawia się samoistnie? Tzn.bez korzystania z netu? Np.gdy sobie sms-ka piszesz, lub nic nie robisz z fonem?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #694617  autor: Ozzy83
 30 sty 2014, 09:52
Po upadku telefonu pojawiło się od razu po włączeniu telefonu i nie chciało się wyłączyć, po aktualizacji pojawia się tylko w momencie gdy chce cos sciągnąć z internetu. Korzystam z internetu tylko przez WiFi i zawsze przeglądanie i sciąganie odbywało się przez WiFi. Teraz przeglądanie jest przez WiFi, a przy próbie ciągania samoistnie włącza się E bez żadnego pytania i jest naliczana opłata.

 #695151  autor: hdfunpack
 01 lut 2014, 10:46
Podejrzewam, że wgrałeś po prostu nowe oprogramowanie, bo tak się składa, że u mnie wszystko było przez wi-fi na starym oprogramowaniu, a taka sytuacja z pobieraniem przez wap jest akurat normalna w nowym sofcie.

 #695354  autor: Ozzy83
 02 lut 2014, 08:49
A skąd połączenie po upadku telefonu na starym sofcie?

 #710975  autor: hdfunpack
 17 kwie 2014, 15:31
Jednak z tym nowym softem to była nieprawda; musisz przywrócić ustawienia fabryczne (bez usuwania danych i przywracania danych z kopii zapasowej). U mnie zadziałało.