DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 16 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
 #923086  autor: mkkot
 28 kwie 2017, 01:06
maniek89 pisze:Dobra - rodzice użytkują już tydzień zakupione przeze mnie dwie nokie 301 i mogę się wypowiedzieć na temat tych telefonów.
Maniek, napisz proszę coś więcej po tych długich latach. Jak bateria? Jak z zasięgiem? Jak z jakością rozmów? Jak z HD Voice? Jak telefony wyglądają po tym czasie?
 #923361  autor: maniek89
 30 kwie 2017, 14:23
Telefony kupiłem z brandem Plusa. Nie sprawiają problemów. Zasięg jest ok, chociaż jak mocno zakryjemy dół telefonu, to potrafi spaść ale nie do zera :) HD Voice sprawuje się w porządku - dźwięk w słuchawce Nokii jest tylko nieco metaliczny w tym trybie moim zdaniem. Ja rodziców słyszę czysto i wyraźnie, oni też się nie skarżą. Bateria po 2 latach trzyma około 3 dni, wersja softu bodajże 2.51, nowszej w trybie OTA nie wyszukuje, na początku telefony trzymały około 5 dni do max. tygodnia. Plastikowa szybka oslaniajaca ekran jest podatna na rysy. Ogólnie telefony bardzo w porządku. Z racji, że dobrych klasyków z HD Voice praktycznie nie ma, warto kupić, jeśli gdzieś jeszcze się trafi w dobrym stanie. Opera Mini śmiga, aplikacja z rozkładem jazdy autobusów też :)
 #924518  autor: maniek89
 07 maja 2017, 14:46
Nie ma problemu :) Możesz też zerknąć na Nokię 515 - jest bardzo podobna. Ciężko teraz o przyzwoitego klasyka z HD Voice i w miarę dobrą baterią.
  • Strona 16 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16