DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 #711080  autor: Filip
 17 kwie 2014, 23:20
Dzisiaj moja 206 zmieniła mi samoczynnie skróty. Nawigacyjnym w lewo miałem mmpk a w pasku skrótów Opere Mini. Obie są dalej w aplikacjach, a przy wybieraniu skrótów nie widać ich na liście aplikacji, ma ktoś jakieś pomysły jak zrobić tak żeby było tak jak do tej pory? Wychodzi na to że aplikacje doinstalowane (z kluczem przy ikonie) są dla niej niewidoczne.

 #711094  autor: hdfunpack
 18 kwie 2014, 07:32
Mi się zawsze pojawiały gry na liście aplikacji kiedy je otworzyłem (ogólnie w s40).
 #1061453  autor: Hshdhdhdhh
 04 sty 2019, 10:55
Dzień dobry, moja mama posiada 206 dual ma problem z roamingiem za granicą i musi przełączyć operatora sieci z Vodafone na O2, ale nie wiemy jak, tak samo nie wie Nokia, Microsoft, serwis Nokii i operator.
 #1061464  autor: Hshdhdhdhh
 04 sty 2019, 12:44
Mama jest za granicą, dyktowała mi jakie są opcje wyboru, nic nie pasuje, stąd jedyną deska ratunku są użytkownicy 206 dual
 #1061648  autor: sa
 05 sty 2019, 22:31
W singel simach jest tak
menu
ustawienia.telefon
wybór operatora i po kilknięciu na robi się automatyczny lub zaznacza manualnie i wyszukuje sieć
W dualach nigdy nie miałam duala na s40 ale ma duala na s30+ ale chyba aż tak się nie różnią w każdym razie w s30+ jest coś takiego
menu
ustawiania
łączność
2 karty sim
ustawienia karty sim
i pojawia się 'sim 1 i sim 2 i wybiera mama kartę sim np. 1 i pojawia się coś podobnego jak status karty sim a poniżej dołącz do sieci i jest wybór automatyczny i lub manualny i wystarczy wybrać,Ale nie będzie dokładnie tak jak na s30+ ale może być podobnie,więc trzeba szukać ustawień dwóch kart sim w folderze "ustawienia" i tak szukać opcji " wybierz operatora" i automatycznie lub manualnie.I ustawia się to indywidualnie dla każdej karty sim.Jest jeszcze menadżer kart sim można tam sprawdzić czy przypadkiem w wybranej karcie sim np. sim 1 nie ma ustawień automatycznych bądź manualnych.
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7