DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #282857  autor: Ziel`
 13 sie 2008, 22:49
Bo Nokia zaprezentowała ostatnio nową klapkę, 3610 fold, która przypomina mi inną klapkę Nokii - 6555.

Osobiście jedyne, co mogę o 6555 powiedzieć to to, że jest elegancka (z punktu widzenia kobiety) i ma bardzo wygodną klawiaturę. I tyle. 6555 na rynku jest już jakiś okres czasu, a konkretnych opinii na jej temat nadal mało.

Więc czy znalazłby się tu jakiś użytkownik tego fona, który mógłby się trochę wypowiedzieć na jego temat? Jak klapka się sprawuje, ile trzyma bateria, trochę o aparacie i odtwarzaczu mp3, czy aby się nie wiesza - ogólnie rzeczy, które przydałyby się człekowi zainteresowanego kupnem.

Plusy, minusy - jakiekolwiek opinie mile widziane : )
 #807443  autor: markoski
 20 cze 2015, 08:55
Nie mogłem nigdzie znależć nic o tym telefonie a nie chciałem zakładać nowego tematu.Aktualizowałem wczoraj ten telefon i wszystko jest ok tylko przestawił się na język angielski a w ustawieniach nie ma j.polskiego .Obszukałem cały internet na ten temat i klops .Może ktoś pomoże .
 #807452  autor: markoski
 20 cze 2015, 11:00
W programie NSS Nemesis gdy wcisnę scan pokazuje mi błąd i nie ma info na temat telefonu.Mam wyłączony Nokia PC Suite.
Wszystko ok działa jak trzeba wielkie dzięki.