DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1601  autor: Pablo Romero
 10 mar 2005, 22:00
Witam. Mam okazje kupic po okazyjnej cenie telefon NOKIA 7260 ale niewiele o nim wiem. Czy osoby ktore wiedza cos na jego temat moglyby mi poradzic?

 #1609  autor: aNaX_Ax2500*
 10 mar 2005, 22:42
Nie wiem dużo na jego temat ale powiem ci że nie ma łącza na karty pamięci ale możesz nagrywać filmiki i inne bajerki w nim są.
Wejdż na http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=566
tu masz trochę informacji

.::d(-_-)b::.
 #1630  autor: Pablo Romero
 11 mar 2005, 17:00
Informacje sa, ale nie ma zadnych komentarzy a zalezy mi na opini innych komorkowcow...

 #1638  autor: RobertX
 11 mar 2005, 21:16
Bawiłem się tym telefonem. Wyglą robi wrażenie!!! Ale jest to kolejna Nokia, której tylko wyglą zmienili. Zato naprawde ładna i solidna! Ten telefon to nowość i jesli pasuje ci funkcje tego fonu oraz jego wyświetlacz i masz po okazyjnej cenie to się nie zastanawiaj ;)

 #1674  autor: Dragon
 12 mar 2005, 16:25
telefon wlasciwie niezly, ale jego najlepsza "funkcja" jest wlasciwie wyglad, wiec w tym przypadku kieruj sie przede wszystkim wygladadem