DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1119676  autor: baliest
 03 sie 2021, 15:21
Witam
Kupiłem w lombardzie telefonik, Nokię 2.3. Telefon nie miał tacki na karty SIM, miałem tackę z innego telefonu, włożyłem i wszystko pasuje, ale...
Telefon wykrywa karty SIM z T-mobile i z Plusa, a nie wykrywa kart SIM z Orange. Próbowałem z 3ma kartmi pomarańczowego operatora i nic. Telefon ma 1 rok lub coś podobnego, więc simlock odpada. Przy resecie miałem propozycję zainstalowania aplikacji T-mobile więc zapewne smartfon jest kupiony w T-m.
Numery IMEI są w telefonie podane dla obu slotów więc to raczej nie jest przyczyna.
Dlaczego nie działają karty SIM Orange? Pomożecie?
 #1123065  autor: Pawel28
 10 paź 2021, 14:20
baliest pisze:
03 sie 2021, 15:21
Witam
Kupiłem w lombardzie telefonik, Nokię 2.3. Telefon nie miał tacki na karty SIM, miałem tackę z innego telefonu, włożyłem i wszystko pasuje, ale...
Telefon wykrywa karty SIM z T-mobile i z Plusa, a nie wykrywa kart SIM z Orange. Próbowałem z 3ma kartmi pomarańczowego operatora i nic. Telefon ma 1 rok lub coś podobnego, więc simlock odpada. Przy resecie miałem propozycję zainstalowania aplikacji T-mobile więc zapewne smartfon jest kupiony w T-m.
Numery IMEI są w telefonie podane dla obu slotów więc to raczej nie jest przyczyna.
Dlaczego nie działają karty SIM Orange? Pomożecie?
Karta sim w Orange może nie działać bo numer po prostu mógł zostać wyłączony przez ja tak miałem że wyciągnąłem kartę z telefonu nie używałem jej przez miesiąc i włożyłem po tym czasie telefon już jej nie wykrywa jest nieaktywna możesz spróbować na innym telefonie jeżeli działa to już inny problem.