Napisane: 21 cze 2018, o 07:48
przez Remington
forum_tg napisał(a):Konto Orange było za free wraz z wszystkimi darmowymi bankomatami. Do tego podczas otwierania wielu klientów dostawało wiele bonusów.


To była oferta mBanku, więc nie ma się co nią sugerować. Bank Orange będzie czymś zupełnie nowym. Oby tylko był zarządzany z Polski, a nie Francji, bo inaczej będzie odstawać od reszty na minus (u nas usługi bankowe są dużo bardziej rozbudowane niż na Zachodzie, mamy szybkie przelewy itp., a nie mamy paru innych usług, które tam są popularne).

Z wyborem banku i konta czy karty (rozszerzyłem o nią wątek na prośbę forum_tg) jest jak z wyborem operatora i taryfy - każdy ma swoje preferencje i sposób użytkowania (ceny, bezpłatne przelewy, bezpłatne bankomaty, prowizje za operacje zagraniczne, jakość obsługi, funkcjonalność apki mobilnej i systemu internetowego itd.). Trudno więc coś ogólnie polecić na zasadzie: weź bank X on jest najlepszy. Kto czegoś szuka, niech określi swoje potrzeby w tym zakresie, wówczas można będzie coś mu zaproponować.