Napisane: 16 mar 2018, o 10:25
przez reggie
Shande napisał(a): Pani w tmobile powiedziała ze inaczej nie może:)

Może, może - we wniosku o przeniesienie numeru abonent może wybrać dowolny dzień przeniesienia numeru (choć oczywiście najczęściej jest wybierany koniec obecnej umowy).
Tak, czy inaczej, masz jeszcze sporo czasu. Zawsze możesz wycofać przeniesienie i złożyć od razu kolejny wniosek wybierając datę przeniesienia 2 maja. Z tym, że to już za dużo niepotrzebnych kombinacji. Lepiej teraz wydzwaniać do DUK w celu uzyskania max rabatów.
Ja miałem w styczniu na dwóch numerach jeszcze około 2 m-ce umowy, a w lutym na jednym numerze ponad 3 m-ce i udało się dostać maxa, więc raczej nie ma zasady, że trzeba czekać do samego końca kontraktu. Zresztą potrzebujesz kilku dni żeby podpisany aneks wrócił do Orange, który dopiero wtedy anuluje proces przeniesienia numeru w T-Mobile.
Shande napisał(a):Mamy 20 lecie Orange, czemu nie ma jeszcze żadnych promocji na stronie?:d

My tutaj dyskutujemy o rabatach, które nawet na 100-lecie Orange nie byłyby oficjalnie promowane na stronie. :mrgreen:
cinek_wwl napisał(a):Dyspozycję przeniesienia numeru można złożyć nie wcześniej niż na 120 dni przed końcem umowy, w przeciwnym razie operator zablokuje/odrzuci wniosek.

A mógłbyś wskazać konkretne przepisy, które o tym mówią?
Gdyż ani w Prawie telekomunikacyjnym ani w Rozporządzeniu z 16.12.2010r. jakoś nie mogę takiego terminu znaleźć.
cinek_wwl napisał(a):jeśli nie pojawi się nic konkretnego z małym żalem opuszczę Orange.

Nie wiem, czego "konkretnego" oczekujesz i co do internetu mobilnego się nie wypowiem, ale możliwe do uzyskania rabaty na numery komórkowe masz szczegółowo opisane w tym wątku. Max co możesz uzyskać w Planie Standardowym bez telefonu to 24zł m-c i 3 m-ce za 0zł, czyli wychodzi 10,50zł m-c za jeden numer. Jeżeli znasz tańszą alternatywę, to zmieniaj sieć. :)