Napisane: 2 maja 2007, o 12:14
przez jastrzomb_nocny
runda
No moim zdaniem lepiej żeby brat zrobił Ci pełnomocnictwo i jak pojawi się oferta dla tego numeru to go przedłużysz zmieniając abo i zmieniając fon-a Jak zrobisz cesję to do końca trwania umowy masz to samo co jak jej nie zrobisz pominąwszy era premia, ale oferta na przedłużenie (możliwość podpisania aneksu) pojawia się nie wcześniej niż za 6 miesięcy choćby nawet ta umowa kończyła się jutro! Bo oferta przedłużeniowa tworzona jest na podstawie historii konta (klienta) minimalny okres historii, żeby pojawiła się jakakolwiek oferta to 6 miesięcy jak wynika z mojego doświadczenia.
Przerabiałem już przypadek, że klient mógł podpisać aneks, ale najpierw zrobił cesję i du.. oferta na podpisanie aneksu zniknęła bo nowy klienta nie miał jeszcze żadnej historii .
Termin na jaki została zawarta umowa upłynął Umowa przeszła w okres bezterminowy i dopiero po 6 miesiącach od cesji pojawiła się pierwsza oferta na przedłużeni, ale najpierw bez fona i dopiero po kolejnych dwóch miesiąca pojawiła się oferta z fonem więc klient za miast najpierw podpisać aneks a potem zrobić cesję musiał czekać 8 miesięcy na nowy promocyjny abo i nowego fona.
Jaką korzyść będziesz miał z cesji? Po za tym, że umowa będzie na Ciebie? Mając pełnomocnictwo możesz dokładnie to samo co abonent!