Napisane: 17 lip 2018, o 17:53
przez kkyyoo
Przeczytałem ostatnie 15 stron i nie znalazłem nic dotyczącego ofert przedłużeniowych dla FIRM.
Obecnie mam naprawdę dobrą ofertę: Specjalna FORMUŁA SMARTFON Unlimited 14,99 dla Firm tylko SIM. Polegało to na tym, że przez pierwsze 6 miesięcy abo było za zero, teraz jest za 19,99 co średnio daje tytułowe 14,99 NETTO - umowa całościowo była na 24 m-ce. Jest tam typowy no limit z internetem 7GB, żadnych TIDALI, TV i innych dodatków - nie potrzebuje tego. Do tego Internetu w UE było (o ile dobrze pamiętam) ok 1,5GB.
Problem polega na tym, że to dobro już m się kończy (pod koniec sierpnia). Mam też drugi numer, który jest już w play na karte.

Idealnie byłoby jakby dali mi to samo- czyli typowe przedłożenie i dołożyli analogiczną ofertę dla drugiego numeru. Niestety cały czas wydzwaniają do mnie z super ofertą za 30 zł netto( 36,90) na jeden numer i dziwią się, że nie chce skorzystać :-)

Co można obecnie wywalczyć na firmę i jak zakombinować aby drugi numer, który obecnie jest na kartę też dostał dobre warunki. Jakby mi zaproponowali jakiś duet za ok 40zł netto to biorę w ciemno. niestety duet mi proponują za 55 czy 60 zł netto ( ok 74 zł brutto) co jest naprawdę niezłą przesadą. Zależy mi aby było też trochę internetu w UE i możliwość pogadania przez parę dni - tak na wakacje :-)

Zastanawiam się czy skłądać wypowiedzenie, bo może warto pozostać z tym co mam, tylk nie wiem jak wkręcić ten drugi numer. Mam jeszcze niecały tydzień na decyzję odnośnie wypowiedzenia bo potem będzie mniej niż 30 dni.

Ktoś coś poradzi?