Napisane: 23 wrz 2017, o 15:42
przez Cobretti
NotYet napisał(a):Po kilku latach w Play nadszedł czas na zmianę operatora. Ostatnimi czasy strasznie świruje zasięg i jest to dla mnie uciążliwe. Interesują mnie oferty nolimit z trzech sieci Plus + Plush, Orange + Nju, T-Mobile. Którego z wymienionych operatorów możecie polecić z własnych doświadczeń?

Przerabiałem wszystkich. Zostałem przy dwóch, Orange z taryfą OFNK jako podstawa i jako zapas nowy plush.
To moim zdaniem jedyne warte rozważenia sieci.
Dlaczego nie T-mobile - tam same ograniczenia albo regulaminowe albo polityka nie wpuszczania prepaidów do usług typu volte,vowifi itp., Do tego zachłanna polityka właczania dziwnych niechcianych usług i kasowania za nie (bezpieczny internet).
Play to wiadomo takie pół mvno które i tak za niedługo będzie jechać na Orange, ogólnie miałeś to wiesz:-)
MVNO - nie, po co ci pośrednik do tego co możesz mieć bezpośrednio? Nic rewelacyjnego nie proponują.
Tak więc albo Orange (droższe ale ma dużo gęstszą sieć N! i dość szybko się rozwija)
albo plus, tu sieć uboższa i w "lekkim" letargu. Poprostu plus się nie spieszy z niczym :lol:
Bardzo dobra oferta "nowy plush na kartę" 25zł/no limit+MMS+10GB.