Telekomunikacja jak na dłoni


[Nokia C5-00] - Kilka pytań

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Przepisz ten kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość liter nie ma znaczenia.

BBCode jest wyłączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: [Nokia C5-00] - Kilka pytań

Post przez Jaca » 4 mar 2011, o 21:43

lukades napisał(a):1 Jak wyłączyć na stałe połączenie z Internetem aby przypadkiem się z nim nie połączyć.
wystarczy usunąć konfiguracje w ustawieniach wtedy nie połączy sie z internetem to jest w Ustawienia>Łączność/Połączenia>Ustawienia (będziesz tam miał profile- wystarczy je skasować)
lukades napisał(a):3 W telefonie Nokia C5-00 można korzystać z map za darmo bez połączenia z internetem. I tu następne pytanie. Skąd ściągnąć te mapy, jak je zainstalować i jak zrobić żeby podczas przeglądania tych map telefon nie łączył się z internetem.
poprzez nokia pc suit
lukades napisał(a): Chciałem zaktualizować następujące oprogramowanie: "Nokia_PC_Suite_pol_web". Jak mam to zrobić? Czy mogę zgrać je na kartę pamięci do jakiegoś folderu i potem poprzez Menedżer plików dokonać instalacji i mi się zaktualizuje?
to jest program do instalacji na kompie a nie w komórce.

Post przez lukades » 4 mar 2011, o 13:15

Witam.
1 Jak wyłączyć na stałe połączenie z Internetem aby przypadkiem się z nim nie połączyć.
2 Chciałem zaktualizować następujące oprogramowanie: "Nokia_PC_Suite_pol_web". Jak mam to zrobić? Czy mogę zgrać je na kartę pamięci do jakiegoś folderu i potem poprzez Menedżer plików dokonać instalacji i mi się zaktualizuje? Czy nie utracę przy tym jakiś danych i nic mi się nie sknoci?
3 W telefonie Nokia C5-00 można korzystać z map za darmo bez połączenia z internetem. I tu następne pytanie. Skąd ściągnąć te mapy, jak je zainstalować i jak zrobić żeby podczas przeglądania tych map telefon nie łączył się z internetem.

Z góry dzięki za pomoc!

Post przez szczeka » 20 lut 2011, o 19:14

obojetnie do jakiego folderu wrzucisz

po wrzuceniu, wejdz do lokalizacji, w ktorej jest plik *.jar poprzez menedżer plikow i otworz go, uruchomi sie instalacja gry


BTW - w nokii c5 mozesz pokusic sie o gry na symbiana, z rozszerzeniem *.sis :)

[Nokia C5-00] - Kilka pytań

Post przez lukades » 20 lut 2011, o 12:20

Witam.
Nie wiem jak zainstalować jakieś gry w telefonie Nokia C5-00. Dostałem telefon nowy, nie instalowałem w nim żadnych aplikacji. Czy muszę zainstalować jakieś aplikacje żeby móc zainstalować gry? Chodzi mi o instalację poprzez kabelek USB podłączony do komputera. Ściągnąłem sobie gry z rozszerzeniem .jar ale nie wiem co dalej. Do jakiego folderu je wrzucić, jak zainstalować?
Z góry dzięki za pomoc.

Góra