DAJ CYNK

Otwórz konto osobiste w Santander Bank Polska. Dostaniesz 200 zł w prezencie i 50 za każde dziecko

Dodane przez: Anna Rymsza (Xyrcon)

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 47292


Nie będzie lepszego momentu, by przenieść się do Santander Bank Polska. Najlepiej z całą rodziną. Dostaniecie prezenty za założenie kont osobistych, kont junior dla dzieci, a do tego premię za polecenie banku znajomym. To kumulacja promocji.

Konto Santander przez Internet? To łatwe

Santander bank Polska zachęca do zakładania kont osobistych kolejną promocją, tym razem wieloczęściową i kierowaną również do studentów. Jeśli założysz konto osobiste i spełnisz wszystkie warunki promocji, dostaniesz w prezencie 200 zł.

Jest też promocja dla klientów, którzy nie skończyli jeszcze 18 lat. Dotyczy Konta Jakie Chcę dla dzieci, które pozwala najmłodszym zapoznać się z bankowością, oszczędzaniem i gospodarowaniem własnymi pieniędzmi. Takie konto to świetny dodatek do szkolnej wyprawki.

Aby skorzystać z promocji, studenci i osoby powyżej 26 roku życia muszą złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę przez Internet, za pośrednictwem strony banku. Jak to zrobić, możesz zobaczyć na poniższym filmie. To banalnie proste. Musisz tylko przygotować sobie wcześniej dowód osobisty.

Proste zasady bez kruczków

Nie zostało dużo czasu. Santander Bank Polska da Ci 200 zł tylko jeśli złożysz wniosek między 1 i 31 października. Umowę z bankiem musisz podpisać najpóźniej 15 listopada 2020 r. To możliwe z pomocą Wideo Doradcy lub kuriera, który dostarczy papierowe dokumenty do podpisania. Musisz też przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Warto – aplikacja Santander Bank Polska jest bardzo czytelna i ma wszystkie potrzebne funkcje w odpowiednich miejscach. Są tu płatności BLIK, zbliżeniowe (także na smartzegarkach), kantor wymiany walut, a nawet możliwość kupienia biletów na komunikację miejską, zamówienia taksówki i płacenia za parking.

Ponadto przez trzy miesiące od otwarcia konta osobistego musi się na nim pojawiać wpływ o łącznej sumie 1000 zł lub większej. Do tego trzeba wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych (wypłaty z bankomatu się nie liczą). Możesz korzystać z karty, BLIKa, płacić za zakupy internetowe lub w sklepie stacjonarnym. Przy normalnym używaniu konta spełnienie tych warunków to pestka.

Dodatkowe 50 zł za każde dziecko

Santander Bank Polska da Ci też prezent, jeśli zdecydujesz się założyć konta także dla swoich dzieci. Do nich kierowane jest Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 roku życia. Karta jest dostępna dla dzieci od 13 roku życia i też jest opcjonalna, ale z doświadczenia wiem, że wiele dzieci marzy o własnej karcie płatniczej. Konto dla dziecka należy założyć po zalogowaniu się na swoje świeżo otwarte konto osobiste lub studenckie. Za to bank da ci w prezencie kolejne 50 zł.

50 zł za polecenie Santander Bank Polska

To nie koniec! Warto polecać konta osobiste w Santander Bank Polska znajomym. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz kolejne 50 zł. Skuteczne, czyli zakończone tym, że Twój znajomy również założy konto osobiste i spełni warunki promocji.

Po założeniu swojego Konta Jakie Chcę, otrzymasz unikatowy kod. Przekaż go znajomym. Oni zaś powinni go wpisać w formularzu przy składaniu wniosku o otwarcie konta osobistego.

Konto Jakie Chcę. Dlaczego warto wybrać Santander?

Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie: w czym Santander Bank Polska będzie lepszy od Twojego obecnego banku? Prowadzenie konta, przelewy natychmiastowe w aplikacji, wypłaty z bankomatów BLIKIEM masz za darmo. Nie zapłacisz też za kartę do konta, jeśli zapłacisz nią przynajmniej 5 razy w miesiącu. Karty oczywiście nie musisz zamawiać.

Ciekawa jest też lokata mobilna do Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska. Jeśli założysz ją w aplikacji Santander, bank gwarantuje oprocentowanie 2% w skali roku. Jeśli będziesz opłacać z Konta Jakie Chcę swoje rachunki, bank odda Ci część kwoty. Możesz zyskać do 25 zł miesięcznie. To nawet 300 zł rocznie.

Te same korzyści są dostępne dla posiadaczy konta studenckiego. Dodatkowo młodzi mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń online, prowadzonych w ramach Stypendium Santander.

1 października 2020 Santander Bank Polska wprowadził jeszcze jedno udogodnienie. To Santander Open – możliwość robienia przelewów z kont innych banków w bankowości internetowej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Santander Bank Polska

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu