DAJ CYNK

Ubezpieczenie telefonu komórkowego przez Internet - to już możliwe

18.12.2017

Dodane przez: UbezpieczTelefon24.pl

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17801

UbezpieczTelefon24.pl to pierwszy w Polsce serwis oferujący przez Internet ubezpieczenie telefonów komórkowych - zarówno nowych, jak i używanych.UbezpieczTelefon24.pl to pierwszy w Polsce serwis oferujący przez Internet ubezpieczenie telefonów komórkowych - zarówno nowych, jak i używanych.

Opis usługi

Korzystając z serwisu UbezpieczTelefon24.pl można ubezpieczyć nie tylko telefony topowych marek, takich jak Apple, Samsung, Huawei, HTC, LG czy Sony ale również Hammer, coraz popularniejszego w Polsce Xiaomi czy innych producentów. Niezależnie od tego, czy nasz telefon jest nowy, czy używany, aby go ubezpieczyć musi być on sprawny i nieuszkodzony. Ponadto maksymalny wiek urządzenia nie może być większy niż dwa lata w momencie zawierania polisy.

Serwis UbezpieczTelefon24.pl pozwala na dopasowanie zakresu ubezpieczenia do potrzeb klienta. Skorzystać można z trzech wariantów, w których między innymi znajdziemy ubezpieczenie od kradzieży, rabunku, wandalizmu, zniszczenia, uszkodzenia telefonu, uszkodzenia wyświetlacza, działania wody i innych cieczy, nieuprawnionego użycia oraz innych zdarzeń.

Co istotne, ochrona ubezpieczeniowa działa nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie. Sam zaś proces zakupu ubezpieczenia realizowany jest na podstawie zdjęć smartfonu.Koszt rocznego ubezpieczenia zaczyna się od 89 zł. Składka wyliczana jest w przypadku telefonu używanego na podstawie wartości rynkowej telefonu, a w przypadku telefonu nowego na podstawie faktury/dokumentu zakupu. Serwis UbezpieczTelefon24.pl powstał w oparciu o doświadczenie sprzedaży usług online simlock24.pl oraz InterRisk Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. VIG.

Jak ubezpieczyć telefon

Zakup ubezpieczenia za pomocą serwisu UbezpieczTelefon24.pl jest bardzo prosty. Wystarczy:

  • podać dane telefonu,
  • wybrać wariant ubezpieczenia,
  • przesłać zdjęcia.

Dostępne są trzy możliwości przesłania zdjęć, poniżej prezentacja jednej z nich - za pomocą wiadomości e-mail:Zdjęcia weryfikowane są przez specjalistów niezwłocznie po ich otrzymaniu. Po pozytywnej ocenie wystarczy opłacić składkę, a polisa w formacie pliku PDF zostanie przesłana na skrzynkę e-mail.

Zgłaszanie szkód

Zgłoszenia szkód można zgłosić drogą e-mailową, telefoniczną lub na portalu Ubezpieczyciela. Likwidację szkód prowadzi dedykowany dział InterRisk TU S.A. VIG. Uproszczony proces likwidacji szkód skraca do minimum formalności. Kwota odszkodowania wypłacana jest na wskazane przez ubezpieczonego konto bankowe. Wypłata odszkodowania pozwoli na naprawę telefonu lub pokrycie straty.

Opinie klientów

Na fanpage'u UbezpieczTelefon24.pl na Facebooku znaleźć można opinie klientów, jak i śledzić wydarzenia i ciekawostki ze świata telefonów i ubezpieczeń. Z kolei o wszelkich nowościach dotyczących oferty dowiedzieć można się ze specjalnie przygotowanego bloga.

Przedstawiciele UbezpieczTelefon24.pl chętnie odpowiedzą na wszystkie konstruktywne komentarze.

Komentarze
Zaloguj się