DAJ CYNK

Telefony Nokia 2650 i 2600 dla początkujących

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 59478

Nokia oficjalnie zaprezentowała na polskim rynku telefony Nokia 2650 oraz 2600.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj, Nokia zapowiedziała wprowadzenie na rynek polski dwóch nowych modeli telefonów, które wzbogacą ofertę skierowaną do początkujących użytkowników. Nokia 2650 to pierwszy telefon rozkładany, przeznaczony dla tego segmentu rynku, natomiast aparat Nokia 2600 cechuje się klasycznym wyglądem. Oba modele telefonów są skierowane do odbiorców wykorzystujących podstawowe funkcje telefonu, takie jak rozmowa i wiadomości tekstowe SMS i mają trafić do sprzedaży na początku października 2004 roku.

Główne cechy telefonu Nokia 2650 to rozkładana obudowa, kolorowy wyświetlacz, przeglądarka, a także wiadomości MMS, gry i aplikacje Java. Niska cena, w której ma być oferowany ten model przekłada się na wykonanie telefonu i użyte materiały. Przyglądając się zaprezentowanym egzemplarzom, pojawiają się obawy o wytrzymałość części mechanicznych. To jednak przyjdzie ocenić w przyszłości.

Dane techniczne telefonu Nokia 2650 w katalogu telefonów.

Telefon Nokia 2600 to pierwszy telefon Nokia dla początkujących użytkowników, który łączy w sobie kolorowy wyświetlacz, polifoniczne dźwięki dzwonka (format MIDI). Aparat jest lepiej wykonany niż 2650, sprawia solidniejsze wrażenie, choć na pewno pewne zastrzeżenia będzie można mieć do wykonania klawiatury, w szczególności to klawiszy nawigacyjnych i funkcyjnych.
Dane techniczne telefonu Nokia 2600 w katalogu telefonów.

Przedstawiciel producenta poinformował, że co prawda cena telefonów nie jest jeszcze ustalona, ale można się spodziewać, że będzie kształtowała się na poziomie ok. 100 Euro.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu