DAJ CYNK

Siemens na targach CeBIT 2005

Dodane przez: Witold Tomaszewski, Marcin Kozłowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9291

Siemens, mimo ciągłych kłopotów finansowych ze swoim komórkowym działem, na targach CeBIT 2005 miał jedno z największych stoisk.

Siemens, mimo ciągłych kłopotów finansowych ze swoim komórkowym działem, na targach CeBIT 2005 miał jedno z największych stoisk.Najbardziej promowanym telefonem z najnowszej serii 75 był model M75 - wytrzymały na wilgoć, pył oraz wstrząsy. Niestety - totalnie wodoodporny nie jest, jak zresztą każdy Siemens. Jednak metalowe wykończenie z gumowymi wkładkami budziło zaufanie.Bardzo ciekawym modelem był zaprezentowany SXG75, jeszcze w wersji prototypowej. Radio z RDS (!) i 128MB wewnętrznej pamięci rozszerzalnej za pomocą kart robią wrażenie, a to tylko mała część imponujących możliwości. Sądząc po oznaczeniu, wielkości telefonu i wyświetlacza możnaby sądzić, że telefon wyposażony będzie, podobnie jak SX45, w Symbian i nakładkę Series60. Osoba prezentująca telefon zaprzeczyła temu faktowi, a z bardzo mało działającego jeszcze menu nie można było tego jeszcze wywnioskować.


Siemens włączył je do swojej oferty, także clamshell - CF75.Serię 75 dopełniał lowend A75 oraz multimedialny CX75 ze średniej półki.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu