DAJ CYNK

Krzyczą, że 5G zabija i twierdzą, że mają dowody. Podsumowanie krakowskiego zlotu przeciwników 5G

orson_dzi Arkadiusz Dziermański

Wydarzenia

Mgr Inż. Jerzy Zięba – człowiek orkiestra o walce z 5G

Jerzy Zięba nie pojawił się na konferencji. Cały czas przebywa w Stanach Zjednoczonych i na nagraniu rozmowy z nim powiedział, że obecnie nie może wrócić do Polski. Pozostaje nam się domyślać jakie są tego powody. Przedstawiony został jako słynny ekspert od zdrowia.

Zięba zaczął od tego, że technologia 5G jest bardzo przydatna, a jej zalety to coś, co naprawdę może być bardzo użyteczne w codziennym życiu. Tyle tylko, że przydatne i fajne, nie znaczy – bezpieczne. Bo jak powiedział Zięba:

Od strony zdrowotnej, negatywne działania pół elektromagnetycznych obcych organizmowi człowieka są znane od bardzo dawna. Jest wiele badań to potwierdzających

Tego typu badania mieli przeprowadzać brytyjscy wojskowi w latach 70-tych, którzy wprowadzili broń elektromagnetyczną i pokazali w praktyczny sposób jej działanie na ludziach. Zięba powołuje się przy tym na Barrie'ego Trowera oraz przedstawiane przez niego, rzekomo tajne, dokumenty. Otóż Brytyjczycy mogli za pomocą broni elektromagnetycznej wywołać objawy podobne do schizofrenii. Osoba atakowana zaczynała słyszeć głosy. Kiedy już Brytyjczycy wiedzieli jak to działa, zaczęli sprzedawać technologię. Kupiła ją sieć supermarketów (red. nie wiadomo jaka sieć, w jakim kraju i kiedy miało to miejsce) i zaczęła ją stosować na… złodziejach. Ochroniarz widząc osobę kradnącą, kierował w jej stronę falę elektromagnetyczną, a ta słyszała w głowie głos mówiący – odłóż to na półkę. Następnie ze złodziei przerzucono się na klientów, którzy słyszeli w głowie głos – kupuj więcej. Efekty? W ciągu pół roku obroty sieci supermarketów wzrosły o 90%. Zorientowano się wtedy o skali manipulacji i technologię ze sklepów wycofano. Nie wiadomo jednak, kiedy i gdzie obecnie się z niej korzysta.

Kolejną osobą, na którą powołał się Zięba jest jego znajoma z Włoch. W rozmowie telefonicznej miała mu powiedzieć, że Włosi obecnie masowo wycinają drzewa w miastach i robią miejsce dla nadajników sieci 5G. Mieszkańcy narzekają na rosnącą temperaturę, bo nie ma już drzew, które dawałyby cień w centrach miast.

Zięba dodaje też, że wszyscy są skorumpowani. Władza, naukowcy i media:

Nie ma już w Polsce mediów publicznych

Jerzy Zięba wprowadzenie sieci 5G w Polsce widzi na zasadzie referendum poprzedzonym np. 6-miesięcznym okresem edukacji. Przez pół roku w mediach powinny być podawane informacje na temat 5G, a później w ramach referendum ludzie powinni zdecydować – chcemy tej technologii czy też nie.

Utworzenie Koalicji "Polska Wolna od 5G"

Kulminacyjnym punktem wydarzenia było utworzenie Koalicji do walki z siecią 5G w Polsce. Na wzór tej, którą zawarto w sprawie walki z GMO.

Cel koalicji:

Ochrona Polski przed wdrożeniem niezbadanej technologii nowej generacji 5G poprzez interweniowanie wśród władz i polityków, wydawanie oświadczeń, organizowanie imprez edukacyjno-informacyjnych oraz innych pokojowych działań. Koalicja łączy ludzi o podobnych poglądach i działa ponad polityką i wszelkimi innymi podziałami. Popieramy wszystkie nowoczesne rozwiązana technologiczne, które szanują zdrowie i życie obywateli oraz bezpieczeństwo środowiskowe obecnych i przyszłych pokoleń Polaków.

Stanowisko Koalicji:

 1. Organy administracji rządowej i jednostki samorządu terytorialnego muszą podejmować działania zmierzające do:
  - ograniczenia emisji zanieczyszczenia sztucznymi polami elektromagnetycznymi,
  - zmiany struktury użytkowania technologii cyfrowych, inicjowania i wspierania przedsięwzięć mających na celu zmianę obyczajów w zakresie sposobu używania technologii cyfrowych,
  - działania na rzecz ograniczenia zjawiska e-uzależnień,
  - przeciwdziałania powstawaniu i usuwaniu następstw zanieczyszczenia środowiska polami elektromagnetycznymi,
  - wspierania działalności w tym zakresie organizacji społecznych, fundacji, uczelni, instytucji badawczych i przedsiębiorstw.
 2. Technologia komunikacji piątej generacji generacji (w skrócie: 5G), której bezpieczeństwo nie zostało udowodnione stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, środowiska naturalnego, rolnictwa i suwerenności Polski.
 3. Jedynym skutecznym sposobem ochrony przed zagrożeniami ze strony 5G jest wprowadzenie całkowitego zakazu stosowania wszelkich technologii związanych z 5G na terenie Polski.
 4. W tym celu konieczne jest podjęcie współpracy z innymi krajami.
 5. Domagamy się, aby fundusze inwestycyjne instytucji publicznych/państwowych przeznaczono na badania i rozwój alternatywnych technologii komunikacji przyjaznych dla ludzi, zwierząt i środowiska.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: orson_dzi Arkadiusz Dziermański

Przewiń w dół do następnego wpisu