DAJ CYNK

Relacja z Mobile World Congress 2010 - cz.1

Dodane przez: Lech Okoń (LuiN), Marcin Kozłowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 32738

Jak co roku, redakcja TELEPOLIS.PL gości na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Przedstawiamy fotograficzną i filmową relację z targów.

Jak co roku, redakcja TELEPOLIS.PL gości na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Przedstawiamy fotograficzną i filmową relację z targów.

HTC

Na pierwszy rzut prezentujemy zdjęcia trzech nowych modeli smartfonów HTC: Desire (Bravo), Legend i HD mini. Szersze informacje na temat dwóch pierwszych znaleźć można pod tym adresem. O HTC HD mini pisaliśmy z kolei w tej wiadomości.

HTC Desire

HTC Desire do smartfon działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1, czyli jego najnowszej wersji. Sercem nowego smartfonu jest procesor Snapdragon, o częstotliwości 1 GHz, 3,7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości WVGA( 480 x 800 pikseli) Telefon robi bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo dobrze wykonany, jest dość cienki i ma spory wyświetlacz. To co rzuciło mi się w oczy, to wręcz błyskawiczne działanie systemu i tak samo błyskawiczna reakcja na wybrane funkcje. Jeśli w wersji finalnej nic nie zostanie "popsute" wróżę mu dość spore powodzenie (jak na sprzęt tej klasy).HTC Legend

HTC Legend to także telefon z systemem Android 2.1, z nowym interfejsem Sense. Posiada wyświetlacz AMOLED 3,2-cala o rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli), Producent podkreśla, że jest on wykonany z jednego bloku aluminium. Lekko wygięty dół telefonu, od razu przywodzi na myśl model Hero. Legend jest mniejszy niż Desire, ale całość także robi pozytywne wrażenie.HTC HD mini

HTC HD mini to model oparty o system operacyjny Windows Mobile 6.5 i interfejs Sense. Urządzenie oferować ma funkcjonalność modelu HTC HD2 przy zachowaniu dość małych rozmiarów. Telefon został wykonany całkiem dobrze, choć mam zastrzeżenia do panelu dotykowego pod wyświetlaczem - działało to tak mało pewnie, choć trzeba zaznaczyć, że oprogramowanie nie było jeszcze odpowiednio przygotowane.

Porównanie gabarytówChcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu