DAJ CYNK

Prezentacja telefonu Nokia N90

Dodane przez: Witold Tomaszewski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 21663

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 29. czerwca w Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser, firma Nokia zaprezentowała nową rodzinę multimedialnych smartfonów - Nseries.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 29. czerwca w Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser, firma Nokia zaprezentowała nową rodzinę multimedialnych smartfonów - Nseries.

Bohaterem wieczoru był Nokia N90 - multimedialny smartfon fotograficzny. Nową serię telefonów przedstawił Jussi Wacklin, Senior Manager, Technology Marketing firmie Nokia, a Nokia N90 zaprezentował Paweł Marciniak, Dyrektor działu Multimedia na Europę Wschodnią w firmie Nokia.

Po konferencji prasowej podczas multimedialnej imprezy zaproszeni goście mogli po raz pierwszy na żywo zobaczyć smartfon Nokia N90, który w blasku świateł i przy efektach pirotechnicznych pojawił się pośrodku sali. Wszyscy mogli mu się dokładnie przyjrzeć oraz sprawdzić jego działanie. Na specjalnie zaaranżowanym planie filmowym goście przeobrażali się w postaci z lat 20-tych i występowali w niemym filmie, pod okiem znanego reżysera, u boku aktorów: Grażyny Wolszczak i Wojciecha Dąbrowskiego. Filmy na CD z udziałem gości wręczano wychodzącym uczestnikom imprezy. W studio fotograficznym można było zrobić sobie zdjęcie u boku Neo z Matrixa, Chucka Norrisa, Jasia Fasoli czy też Charlie Chaplina. Wydrukowane zdjęcie w specjalnej ramce, każdy mógł zabrać jako pamiątkę. Atrakcją muzyczną był występ grupy Łąki Łan - muzyków rockowych przebranych za polne owady. O północy Katarzyna Kluk z firmy Nokia wylosowała 3 osoby, które stały się szczęśliwymi posiadaczami smartfonów Nokia N90. DJ Kosma i DJ Arek zadbali o to, aby goście mogli bawić się do rana. W imprezie wzięło udział ponad 650 osób, zrobiono i wydrukowano 700 zdjęć a około 300 osób zagrało w filmach. Cała imprezę prowadził Marcin Prokop.


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu