DAJ CYNK

Nokia 6630 przedstawiona na polskim rynku

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 58303

Na konferencji Nokia przedstawiła na polskim rynku nowy model 6630, pracujący w paśmie GSM (900/1800/1900) oraz WCDMA.

Na wczorajszej konferencji Nokia przedstawiła nowy model - 6630 - pracujący w paśmie GSM (900/1800/1900) oraz WCDMA.

Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Telefon wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów, a wszystkie elementy są dobrze dobrze do siebie dopasowane. 65 tys. kolorowy wyświetlacz oraz graficzne wykonanie menu sprawiają, że bardzo przyjemnie porusza po opcjach. Telefon posiada wbudowany aparat cyfrowy o rozdzielczości matrycy 1,3 Mpix pozwalający wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 1280x960 pikseli, które jak na tego typu aparat są całkiem niezłej jakości.

Niestety, aparat nie ma drugiego obiektywu, który możnaby wykorzystać przy wideokonferencjach. Do tego celu za niewielką dopłata (wg producenta) będzie można otrzymać w zestawie odpowiednią przystawkę eliminującą tę niedogodność. Nie jest to jednak rozwiązanie idealne.

Całkiem niespodziewanie w telefonie znaleźliśmy monitor sieci, tak potrzebne niektórym pasjonatom telefonii oprogramowanie do monitorowania parametrów pracy sieci komórkowej. Nie chciano nam go jednak udostępnić. ;-)

Oficjalny komunikat prasowy: Nokia 6630 na polskim rynku - oficjalnie

Zdjęcia wykonane wbudowanym aparatem cyfrowym. Bez kompresji, ok. 350 kB. Trzeba wziąć poprawkę na to, że były one wykonywane przez szybę.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu