DAJ CYNK

Nokia 3220 wprowadzona na polski rynek - oficjalnie

Dodane przez: Marcin Kozłowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 55844

W scenerii rytmicznie migoczących świateł zadebiutował nowy telefon fotograficzny Nokia 3220, a wraz z nim — zupełnie nowy sposób komunikowania się ze znajomymi w tłumie.

W scenerii rytmicznie migoczących świateł zadebiutował nowy telefon fotograficzny Nokia 3220, a wraz z nim — zupełnie nowy sposób komunikowania się ze znajomymi w tłumie. Telefon Nokia 3220, zaprezentowany podczas konferencji prasowej, która odbyła się w warszawskim klubie "Foksal 19", wyróżnia się przezroczystymi uchwytami Nokia Xpress-On(TM), które pulsującym światłem w rytm dźwięków dzwonka, sygnalizują nadejście nowego połączenia lub wiadomości. Samodzielnie opracowane wycinane obudowy oraz zestawy tematyczne, obejmujące dźwięki dzwonka, tapety, schematy kolorów i sekwencje świetlne, ułatwiają dostosowanie telefonu do własnych upodobań. Dodatkową zaletą jest cena, która bez uwzględnienia dopłat powinna wynosić około 250 EUR.

Machając telefonem Nokia 3220 z boku na bok, użytkownik włącza diody świecące umieszczone na obudowie Nokia Xpress-on(TM) Fun Shell, "pisząc" w ten sposób wiadomość, która zdaje się unosić w powietrzu. Jest to zupełnie nowy sposób przekazywania wiadomości w zatłoczonym pomieszczeniu lub podczas imprez na świeżym powietrzu.

Telefon Nokia 3220 sprawdzi umiejętności swojego użytkownika w zakresie radzenia sobie w ekstremalnych sytuacjach, a to dzięki pierwszej grze mobilnej wzorowanej na popularnym programie reality show "Rozbitkowie" (ang. Survivor). Gracz ma za zadanie kierować poczynaniami postaci, tworzyć sojusze i w drodze głosowania eliminować z gry przeciwników. W ten sposób rywalizuje z innymi osobami i stara się pozostać na placu boju jak najdłużej. Atrakcyjne gry, aplikacje i usługi bezprzewodowe, w tym grę Survivor, można kupić pod adresem www.nokia.com.pl/nokia/sklep.

Inną ciekawą funkcją jest możliwość użycia telefonu Nokia 3220 jako joysticka w specjalnych grach ruchowych towarzyszących obudowie Nokia Xpress-on(TM) Fun Shell. Gracz wskakuje w samo serce akcji, manewrując postaciami przy realizacji różnych zadań poprzez odpowiednie pochylanie telefonu. Do obudowy są dołączone dwie gry ruchowe: SwampRacer, dynamiczne wyścigi na motorówkach, oraz AirExpress, w której gracz lata nad egzotycznym archipelagiem.

Wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości VGA umożliwia rejestrowanie zdjęć i nagrań wideo oraz wysyłanie ich w wiadomościach multimedialnych (MMS). Zdjęcia i pliki wideo łatwo zapisuje się w pamięci telefonu, dzięki czemu letnie wspomnienia można mieć przy sobie przez cały rok.

Telefon Nokia 3220 to doskonała propozycja dla barwnych osobowości, które w towarzystwie olśniewają niepowtarzalnym światłem.

Nokia 3220 to trójzakresowy telefon fotograficzny, który będzie dostępny w dwu wersjach: GSM 900/1800/1900, przeznaczonej głównie na rynki europejskie i azjatyckie, oraz GSM 850/1800/1900 — dla obu Ameryk. Dostawy rozpoczną się latem 2004 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu