DAJ CYNK

Jak oglądać Ligę Mistrzów?

Dodane przez: orson_dzi (Arkadiusz Dziermański)

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 21210

Piłka nożna, z Ligą Mistrzów na czele, to jeden z decydujących czynników podczas okazji wyboru oferty telewizyjnej. W tym sezonie największe udogodnienia dla widzów przygotowali Plus i Cyfrowy Polsat.Piłka nożna, z Ligą Mistrzów na czele, to jeden z decydujących czynników podczas okazji wyboru oferty telewizyjnej. W tym sezonie największe udogodnienia dla widzów przygotowali Plus i Cyfrowy Polsat.

Hak na piłkę nożną

Osoby, które miały okazję uczestniczyć w jakichkolwiek szkoleniach sprzedażowych, chociaż w minimalnym stopniu powiązanych z ofertą telewizji, na pewno to potwierdzą: rozmawiasz z mężczyzną - zaproponuj kanały sportowe. Nie ma się czemu dziwić. Zdecydowana większość z nas lubi sport, ze szczególnym wskazaniem na piłkę nożną. Dobrze jest pójść na mecz polskiej ligi, by przeżyć tę atmosferę, ale warto też czasem obejrzeć sport na prawdziwym poziomie i tutaj najlepszym wyjściem jest telewizja. Nie każdy ma czas i pieniądze na oglądanie Realu lub Barcelony na trybunach, więc musimy zadowolić się transmisją. Na pewno nie zrujnuje to naszego domowego budżetu jak lot na drugi koniec Europy.

Po co płacić jak można za darmo?

W Internecie możemy w dzisiejszych czasach znaleźć streamy w zasadzie każdego wydarzenia sportowego. Całkowicie pomijając kwestie legalności takich transmisji, zawsze zastanawia mnie jak dużo trzeba mieć samozaparcia, żeby to oglądać? Wybierając opcję darmową, najpierw trzeba przebić się przez dziesiątki reklam, wliczając w to polowanie na uciekającego po ekranie "X-a", a potem i tak trzeba się mocno nagłowić, który zbiór pikseli jest piłką, a który głową sędziego...

Oczywiście można zapłacić, wysyłając SMS-a Premium o dziwnej treści na podejrzanie krótki numer, co da nam dostęp do transmisji "bez limitu", która teoretycznie powinna działać lepiej. Tylko po co? Nie lepiej jest dopłacić kilka złotych do transmisji w wysokiej jakości, z ostrym obrazem, porządnym dźwiękiem i przede wszystkim legalnie?

Polsat stawia na Ligę MistrzówW tym roku Cyfrowy Polsat postanowił dopieścić miłośników Ligi Mistrzów i Ligi Europy do granic możliwości. W telewizji po raz pierwszy w Polsce stacja pokaże wszystkie mecze LM każdej kolejki rozgrywek na żywo. Do wyboru są dwa nowe kanały w jakości Super HD - Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy telewizyjne premium (w systemie Pay per View dostępne bez dodatkowych opłat). Abonenci platformy posiadający opcję "on the go" mecze mogą oglądać także na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

W IPLI, której pakiet jest oferowany także w sieci Plus, są pokazywane na żywo wszystkie mecze i Ligi Mistrzów, i Ligi Europy, aż 343 w tym sezonie!
Wszystko to z dodatkiem nowo wybudowanego studia o powierzchni 700 m2, z oprawą wizualną opartą na rzeczywistości rozszerzonej. Mowa tu o stosunkowo młodym sposobie prezentowania treści, znanym również kibicom NBA. Dzięki modelom 3D możemy zobaczyć daną akcję z praktycznie każdej strony oraz ze szczegółami sprawdzić, czy np. piłka faktycznie przekroczyła linię bramkową.

Pakiet Polsat Sport Premium składową wielu ofertW Cyfrowym Polsacie pakiet Polsat Sport Premium znajdziesz w ofertach już od 50 zł miesięcznie, a w ramach najbogatszej z nich Ligę Mistrzów otrzymasz zupełnie za darmo przez całą długość umowy. Przykładowe propozycje dla fanów piłki nożnej prezentują się następująco::

  • Rodzinny HD paczką stacji Eleven Sports i Cinemax HD - 60 zł miesięcznie (pierwsze dwa miesiące za darmo), łącznie 91 kanałów,
  • Familijny Max HD z paczką stacji Eleven Sports, pakietem Sport HD oraz filmowymi stacjami Cinemax HD i pakietem Film HD - 80 zł miesięcznie (pierwsze dwa miesiące za darmo), razem 169 kanałów,
  • Premium Max Plus, czyli pełna oferta platformy, m.in. z kanałami Eleven Sports, HBO i serwisami HBO GO i Cyfrowy Polsat GO (łącznie 178 kanałów) - 120 zł miesięcznie (pierwsze trzy miesiące za darmo).

Zobacz: Oferty Cyfrowego Polsatu z Ligą Mistrzów

Sieć Plus z kolei przygotowała dwie specjalne Mistrzowskie Oferty zawierające pakiet IPLA Polsat Sport Premium w cenie abonamentu:
  • Plus abonament, z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS i MMS i Internetem bez końca, pakietem roamingowym oraz pakietem 120 minut na połączenia międzynarodowe - 70 zł miesięcznie,
  • Plus Internet LTE z podstawowym pakietem 100 GB i LTE bez końca - 90 zł miesięcznie.

Zobacz: oferty Plusa z Ligą Mistrzów

Osoby, które są już abonentami Plusa, mogą wykupić sam pakiet IPLA Polsat Sport Premium za 40 zł miesięcznie.

To oczywiście więcej niż kosztuje SMS aktywujący transmisję Premium w Internecie, ale dzięki temu mamy najwyższą jakość obrazu i dźwięku, nowoczesną oprawę... no i do tego czyste sumienie, a mecz możemy oglądać wszędzie tam, gdzie mamy zasięg Internetu. Do przyjemności często warto dopłacić, a święty spokój niezmącony przerywaną transmisją i fruwającymi po ekranie reklamami w połączeniu ze sportowymi emocjami jest bezcenny. W ramach programu smartDOM każdy z abonamentów można obniżyć o 10 zł. A jeśli brakuje nam odpowiedniego sprzętu do oglądania meczów w wysokiej jakości, wraz z abonamentem możemy dokupić telewizor.

Tekst powstał we współpracy z operatorem sieci Plus i Cyfrowym Polsatem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu