DAJ CYNK

Alcatel na targach CeBIT 2005

Dodane przez: Witold Tomaszewski, Marcin Kozłowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14494

Alcatel na targach CeBIT 2005 w Hannoverze miał raczej skromne stoisko biorąc pod uwagę gamę prezentowanych modeli oraz jego historię i pozycję na rynku.

Alcatel na targach CeBIT 2005 w Hannoverze miał raczej skromne stoisko biorąc pod uwagę gamę prezentowanych modeli oraz jego historię i pozycję na rynku.Było to jedno z mniej obleganych stoisk, obsługa także nie była specjalnie duża.

Głównym, promowanym modelem był OT-S853 - telefon z dwoma głośnikami, reklamowany jako źródło trójwymiarowego dźwięku. Do usłyszenia tych efektów przeznaczono nawet specjalny, osłonięty i wygłuszony fragment stoiska. Głośniki umieszczone są na górze i dole telefonu. Efekt lepszy niż u innych, jednak jakości dolby surround z wiadomych względów oczekiwać nie należy. Na uwagę zasługują klawisze znajdujące się na boku telefonu, które ułatwiają korzystanie z wbudowanego odtwarzacza plików mp3.Alcatel prezentował także popularne ostatnio telefony typu clamshell, a dokładniej modele A341i (tu na uwagę zasługuje fakt braku obecności słów One Touch w nazwie), OT-C651 (z ciekawie, bo pod kątem, umieszczonym zewnętrznym wyświetlaczem) oraz OT-C656 (z dwoma malutkimi głośnikami pod wyświetlaczem, także reklamowany jako 3D Stereo Surround).


Reszta telefonów to klasyczne terminale w wykonaniu tego producenta, kontynuacja dotychczasowych modeli - OT155 (najprostszy model z monochromatycznym wyświetlaczem, co w dzisiejszych czasach jest już rzadkością), OT156 (różniący się od poprzedniego modelu kolorowym wyświetlaczem i obsługą wiadomości MMS), OT355 (tani telefon z trochę niższej niż średniej półki) oraz OT757 (średnia-wyższa półka, ale aparat tylko VGA). Dodatkowo w nowej konwencji nazewnictwa producent zaprezentował OT-C551 oraz trochę kosmicznie wyglądający OT-C555.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu