DAJ CYNK

10 GB ekstra w Virgin Mobile dla Czytelników TELEPOLIS.PL

18.12.2017

Dodane przez: Marcin Kozlowski

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 15197

TELEPOLIS.PL wraz Virgin Mobile rusza z akcją specjalną. Do 13 stycznia 2018 r. każdy nowy użytkownik, który skorzysta z oferty operatora i zamówi abonament otrzyma dodatkowy bonusowy pakiet 10 GB danych.TELEPOLIS.PL wraz Virgin Mobile rusza z akcją specjalną. Do 18 stycznia 2018 r. każdy nowy użytkownik, który skorzysta z oferty operatora i zamówi abonament otrzyma dodatkowy bonusowy pakiet 10 GB danych.

Warunki są bardzo proste. W czasie trwania akcji należy zamówić abonament w ofercie indywidualnej lub grupowej na stronie VirginMobile.pl za pośrednictwem specjalnego linka dostępnego na TELEPOLIS.PL:

Przejdź na Virgin Mobile, aby skorzystać z oferty i odebrać dodatkowe 10 GB.

Należy jednak pamiętać, że akcja skierowana jest wyłącznie do nowych użytkowników, to znaczy takich osób, które po raz pierwszy zarejestrowały się oraz złożyły zamówienie na stronie VirginMobile.pl. Akcja nie dotyczy także osób, które migrują w ramach sieci z ofert na kartę do abonamentu. Każda osoba spełniająca warunki może otrzymać tylko jeden pakiet promocyjny 10 GB, który przyznany zostanie po zakończeniu akcji promocyjnej, czyli po 18 stycznia 2018 r.

To tyle jeżeli chodzi o najważniejsze warunki. Szczegóły, jak zawsze, dostępne są w załączonym regulaminie. A teraz kilka słów o tym, co do zaoferowania ma w swoich abonamentach Virgin Mobile.

Co oferuje Virgin Mobile w swoich abonamentach

Virgin Mobile oferuje abonament indywidualny, ale można także skorzystać z oferty grupowej. Zdefiniowane są trzy plany: za 19 zł, 29 zł i 39 zł zł, które różnią się zestawem pakietów. W ofercie za 19 zł miesięcznie można dostać nielimitowane połączenia do sieci komórkowych i SMS-y oraz 3 GB Internetu. W planie za 29 zł dochodzą do tego nielimitowane połączenia na stacjonarne oraz MMS-y, a pakiet danych rośnie do 8 GB. W trzecim planie za 39 zł otrzymamy nielimitowane usługi (połączenia, SMS, MMS) oraz największy pakiet danych - 15 GB.W ramach planu za 39 zł użytkownik może tez podpisać umowę na 24 mies. i wtedy operator doda nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 1,96 GB dostępne w roamingu UE, a do tego bezpłatne nielimitowane SMS-y i połączenia międzynarodowe na numery stacjonarne w UE.

Użytkownik ma także możliwość skomponowania oferty według własnego uznania, wybierając z dostępnych opcji. Oferta daje dużą swobodę korzystania. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, czyli jest tylko miesiąc wypowiedzenia. Do tego można na kolejny miesiąc wyłączyć wszystkie pakiety i obniżyć opłaty do 0 zł.

Rabaty dla kilku numerów

Wybierając operatora warto sprawdzić czy ma oferty grupowe, które z reguły obniżają wysokość rachunków przy więcej niż jednym numerze na koncie. Aby skorzystać ze specjalnego grupowego rabatu w Virgin Mobile, należy stworzyć grupę z przynajmniej dwóch numerów. Za droższy Plan zapłacić trzeba pełną stawkę, ale już za kolejne numery tylko 50% normalnej ceny.

Przykład 1: Wybierając dwa plany za 29 zł, za drugi zapłacimy 14,50 zł, czyli średnio za numer 21,75 zł
Przykład 2: Wybierając trzy plany za 29 zł, za drugi i trzeci zapłacimy po 14,50 zł, czyli średnio za numer 19,33 zł

W ten sposób poniżej 20 zł można mieć pełną ofertę no-limit oraz pakiety danych wystarczające dla większości użytkowników. Kwoty te można obniżyć jeżeli, ktoś nie potrzebuje pełnego nolimitu i do grupy dobierze abonament za 19 zł. Wtedy średnia przy trzech numerach spadnie do 16 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Jeżeli warunki spodobają się Wam, warto skorzystać z poniższego linka - pozwala on otrzymać wspomniany już, dodatkowy pakiet 10 GB.

Przejdź na Virgin Mobile, aby skorzystać z oferty i odebrać dodatkowe 10 GB.

Zapoznaj się także z regulaminem akcji specjalnej.

Komentarze
Zaloguj się