DAJ CYNK

Huawei Freebuds Studio - słuchawki z ANC, które mogę polecić każdemu

Dodane przez: Arkadiusz Bała (ArecaS)

Kategoria: Testy sprzętu

Interakcje: 20404

Wygląd i wykonanie

Jak praktycznie wszystkie konstrukcje tego typu Huawei Freebuds Studio to konstrukcja wokółuszna, zamknięta. Charakteryzuje się stylowym, minimalistycznym designem, który od początku daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z produktem lifestyle’owym, który świetnie sprawdzi się jako modne akcesorium.


Słuchawki w większości wykonano z dobrej jakości tworzywa oraz ekoskóry. Wyjątek stanowią wysuwane elementy pałąka, które wykonano z metalu. Nie ma tu praktycznie żadnych ozdobników, jeśli nie liczyć logo producenta. Ograniczono także liczbę przycisków, co współgra z minimalistyczną estetyką. Na duży plus matowe wykończenie, które powinno dobrze znosić próbę czasu.

Pałąk jest elastyczny, wyściełany od spodu grubą poduszką z gąbki i ekoskóry. Wydaje się całkiem wytrzymały, w związku z czym nie obawiałbym się, że możemy go przypadkiem uszkodzić.

Huawei Freebuds Studio

Rozsuwany mechanizm regulacji pałąka chodzi gładko (nawet zbyt gładko, ale o tym za chwilę) i nie posiada żadnych oznaczeń. Rozwiązanie tak proste, że w zasadzie nie ma prawa się uszkodzić, aczkolwiek mam pewne obawy czy w przyszłości nie zaczną pojawiać się w nim nadmierne luzy, które znacząco utrudnią korzystanie ze słuchawek. Niestety miesięczny okres testów to nadal za mało, żeby ten aspekt zweryfikować.


Muszle są stosunkowo płytkie, dzięki czemu nie odstają nadmiernie od uszu, do tego obracają się wokół własnej osi, dzięki czemu po zrzuceniu słuchawek na szyję układają się na płasko. Z wartych uwagi elementów warto wskazać obecność trzech fizycznych przycisków (zasilanie i parowanie po prawej, funkcja redukcji szumów po lewej), portu USB-C na prawej muszli oraz dyskretnych grilli skrywających mikrofony. Znajdziemy tu także niewielką diodę LED, sygnalizującą m.in. stan naładowania baterii.

Huawei Freebuds Studio

Owalne pady wykonano z ekoskóry. Są płytkie, ale za to na tyle szerokie, by pomieścić całą małżowinę. Niestety są także niewymienne, co w słuchawkach tej klasy powinno być wręcz karalne.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu