DAJ CYNK

ASUS ROG Zephyrus Duo 15 – Szybciej, więcej, a do tego dwa ekrany

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Testy sprzętu

Interakcje: 13690

ASUS ROG Zephyrus Duo

Armoury Crate i jeszcze więcej RGB

ASUS na swoich laptopach instaluje ochronę antywirusową McAffee oraz kilka własnych programów. Na sprzęcie gamingowym zawsze znajdziemy program Armoury Crate, który pozwala lekko tuningować sprzęt, a także Asus Aura do tworzenia schematów kolorystycznych. Na laptopie, który ma podświetlaną klawiaturę i wyloty powietrza ten drugi program jest mało użyteczny, ale jeśli masz stanowisko z taśmami LED podłączonymi do PC, można się bawić.

Zajrzyjmy do Armiury Crate. To centrum sterowania komputerem, w którym można sprawdzić parametry jego działania i niektóre z nich zmienić, a także dopasować zachowanie podczas grania czy takie detale, jak podświetlenie klawiatury. Nie spodziewałam się, ale doceniłam możliwość zmiany koloru podświetlenia. Do pracy wieczorami używałam żółtego, w dzień białego, a do grania takiego, który kojarzy mi się z danym tytułem. Można też bawić się w różne efekty, ale to już dla mnie za dużo. No ale można.

Armoury Crate

Armoury Crate pozwala między innymi przełączać kartę graficzną między trybami G-Sync i zwykłym włączyć dotyk na drugim ekranie, wyłączyć touchpad czy przypisać inne skróty klawiszowe niż domyślne. Trzeba bowiem wiedzieć, że klawiatura tego laptopa ma nie tylko klasyczne klawisze multimedialne, ale też przycisk do sterowania chłodzeniem czy zmiany podświetlenia klawiatury.

ASUS ROG Zephyrus Duo 15

Najciekawsze są ustawienia wydajności o energooszczędności. Są elastyczne, a interfejs jest banalnie prosty. Można dopasować wydajność komputera, więc nie jest problemem ustawienie profilu cichego, w którym chłodzenie nie będzie „gwizdać”. Można też zabawić się w podkręcanie, korzystając z intuicyjnego grafu parametrów komputera. Naprawdę dużo można z tego sprzętu wycisnąć.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu