DAJ CYNK

Tani internet stacjonarny? Sprawdź nasz ranking

Pan Wybierak

Rankingi

Najlepsze oferty internetu - Kraków

Rynek internetu w Krakowie pokazuje, jak ciekawie z największymi markami ogólnopolskimi może rywalizować lokalny operator - w tym przypadku marka Krypton Telesystemy.  Dużą popularnością w przypadku Krakowa cieszy się oferta UPC. Za internet stacjonarny o prędkości 500 Mb/s zapłacisz 59,99 zł - uwagę zwraca niski koszty aktywacji (1 zł). 

W przypadku Orange ta sama kwota – 59,99 zł – obowiązuje w przypadku prędkości 300 Mb/s. Różnica jest więc znacząca. Przy dwuletniej umowie z Orange trzeba w Krakowie uwzględnić też koszt aktywacji - 49,99 zł. Jeśli tę propozycję porównać np. z ceną, jaką ma Toya widać różnice właśnie w opłatach operacyjnych. Ta marka za internet w Krakowie na poziomie 300 Mb/s oczekuje 59,90 zł/mc, ale aktywację wycenia na 9,90 zł. 

Kolejny raz warto zauważyć, jak od tych propozycji odbiega np. Netia. Zapewniając w Krakowie internet stacjonarny o prędkości 150 Mb/s oczekuje 43 zł/mc (możliwa jest promocja: jeden miesiąc za 0 zł w przypadku technologii PON i trzy miesiące za 0 zł przy technologii HFC). Konkurować z nią może wspomniany Krypton. W Krakowie zapewnia cztery warianty internetu stacjonarnego - 120 Mb/s (55 zł), 150 Mb/s (58 zł), 200 Mb/s (65 zł), 250 Mb/s (70 zł). Choć ceny są nieco wyższe, na korzyść lokalnego operatora przemawia zróżnicowanie ofertowe

Z kolei porównując oferty internetu o wyższej prędkości, Kraków to tylko propozycje operatorów ogólnopolskich. Zdecydować można się na 1 Gb/s od UPC za 79,99 zł lub Orange na tym samym poziomie cenowym. Symbolicznie droższa jest oferta Netii za 80 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu