DAJ CYNK

Tani internet stacjonarny? Sprawdź nasz ranking

Pan Wybierak

Rankingi

Najlepsze oferty internetu - Warszawa

W Warszawie możemy skorzystać z oferty największych ogólnopolskich operatorów internetu. Swoje usługi oferują tu firmy UPC, Vectra, Netia, Orange i Multimedia. W UPC za internet o prędkości 500 Mb/s zapłacisz 59,99 zł przy dwuletniej umowie. W Vectrze dostęp do sieci o niższej prędkości – 300 Mb/s – kosztuje niemal tyle samo: 54,99 zł miesięcznie przy aktywacji za 59,99 zł i umowie na 2 lata. Warto jednak zwrócić uwagę na okres promocyjny. Pierwsze cztery miesiące Vectra wycenia na 22,49 zł, co w skali roku znacząco zmienia skalę wydatków. 

W Orange z kolei za 300 Mb/s zapłacisz 49,99 zł – to interesujące rozwiązanie w sytuacji, gdy szybkość sieci nie jest kluczowa. Droższa będzie aktywacja wyceniana na 49,99 zł przy umowie na 2 lata.

Duża presja na niską cenę widoczna jest w ofercie, jaką mają Multimedia Polska. Internet stacjonarny 300 Mb/s to koszt 49 zł miesięcznie przy aktywacji za 19 zł. Umowa - podobnie jak w przypadku innych ofert - zawierana jest na dwa lata. Kluczowa dla analizy oferty jest tu wyjątkowa promocja: abonament za... 0 zł przez aż sześć miesięcy. Rabat wprowadzony przez tę markę jesienią 2019 r. jest na poziomie, jakiego jeszcze w Polsce nie było.

Porównując oferty na internet w Warszawie warto zauważyć, jak duże są różnice cenowe względem szybkości sieci. Oferta UPC - 500 Mb/s za 59,99 zł - jawi się np. jako wyjątkowo atrakcyjna w porównaniu do propozycji Netii. Ta, przy dwuletniej umowie, oferuje za 43 zł/mc internet o szybkości nieporównywalnie słabszej - 150 Mb/s. 

Gdyby szukać dostawcy internetu w Warszawie, ale o ponadprzeciętnej szybkości, warto przeanalizować ofertę - ponownie - UPC. Sieć 1 Gb/s w tej firmie zamówić można już za 79,99 zł/mc. Nieco drożej - bo 80 zł - wypada on w przypadku Netii. Zaskakująco korzystnie prezentuje się tu oferta Orange. W Warszawie internet o prędkości 1 Gb/s zamówić można już za 69,99 zł/mc

Z kolei jeśli kierować się wyłącznie budżetem i poszukując taniej oferty na jakikolwiek internet w stolicy, znaleźć można oferty poniżej 40 zł/mc. Tak jest w przypadku oferty Multimediów - firma oferuje łącze 120 Mb/s za 39 zł/mc.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu