DAJ CYNK

Tani internet stacjonarny? Sprawdź nasz ranking

Pan Wybierak

Rankingi

Tani internet stacjonarny? Sprawdź nasz ranking z podziałem na największe miasta Polski i wygodną wyszukiwarką ofert na podstawie adresu. Pod lupą znalazły się Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław i Poznań, możesz też sprawdzić mniejsze miejscowości.

Telepolis i Pan Wybierak szukają taniego internetu

Połączyliśmy siły z serwisem Pan Wybierak, by wypełnić misję specjalną jaką jest poszukiwanie najkorzystniejszych ofert internetu stacjonarnego. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław i Poznań - te miasta sprawdziliśmy szczególnie dokładnie, choć oczywiście wyszukiwarka Pan Wybierak pozwala też na sprawdzenie innych miejscowości.

Wnioski? Warunki oferowane klientom znacząco różnią się w zależności od lokalizacji: ta sama marka oferując dostęp do sieci w jednym mieście, w drugim zapewnia go w innej cenie. Sprawdzając warunki ze strony największych krajowych marek jak i oferty proponowane przez lokalne kablówki widać, jak ważne jest precyzyjne porównanie cen i szczegółów umowy.

Tani internet - oferty do 70 zł

Analiza ofert została ograniczona pod względem budżetu - pułap cenowy został ustawiony na maksymalną kwotę 70 zł. To wystarczająca cena, by internet w Warszawie, Krakowie czy Łodzi był szybki, stabilny i dostarczany przez sprawdzoną markę na rynku. Porównanie najciekawszych ofert internetu dla największych miast Polski obejmuje propozycje wyłącznie dotyczące sieci - bez pakietów telefonicznych czy telewizyjnych. Dzięki temu klient poszukujący najkorzystniejszej propozycji jest w stanie precyzyjnie przeanalizować rynek usług internetowych.

Jeśli Twoje miasto nie zostało ujęte w porównaniu, skorzystaj formularza poniżej, by znaleźć najkorzystniejszą ofertę w dowolnej miejscowości:

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu