DAJ CYNK

T-Mobile Smart Car – Twój samochód też może być inteligentny

Dodane przez: Marian Szutiak (msnet)

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 56937

T-Mobile Smart Car samochód

T-Mobile Smart Car - koszt usługi

Z usługi T-Mobile Smart Car mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci indywidualni magentowego operatora, a także małe i średni firmy. Dla klientów indywidualnych cena urządzenia wynosi 1 zł, a miesięczny abonament 40 zł. W jego ramach możemy liczyć na pakiet internetowy o wielkości 10 GB. Limit danych w roamingu UE to 2188 MB, z tego 1 GB bez opłat.

T-Mobile Smart Car klienci indywidualni

Klienci biznesowi płacą za urządzenie 19 zł oraz abonament w wysokości 35 zł netto miesięcznie. W ramach abonamentu przedsiębiorcy otrzymują pakiet internetowy o wielkości 20 GB. 1 GB w roamingu UE jest bezpłatny. Osoby korzystające z oferty MagentaBIZNES mogą skorzystać ze zniżki, dzięki której miesięczna opłata za T-Mobile Smart Car wynosi 30 zł.

T-Mobile Smart Car klienci biznesowi

Limitu danych (10/20 GB) nie można zwiększyć. Można za to włączyć usługę Supernet Video, dzięki której oglądanie materiałów wideo z wybranych serwisów nie zmniejszy naszej paczki danych. Koszt usługi wynosi 5 zł miesięcznie.

Dlaczego warto skorzystać z usługi Smart Car

T-Mobile Smart Car to ciekawa usługa magentowego operatora, zmieniająca dowolny samochód ze złączem OBD II w inteligentny pojazd, który sam nas poinformuje o stłuczce, holowaniu czy samoistnie wykrytej usterce. W razie wypadku lub awarii pojazdu na terenie całej Europy możemy skorzystać z ubezpieczenia assistance, które mogą aktywować wszyscy użytkownicy Smart Car,

Usługa sieci T-Mobile może również ułatwić analizę i planowanie wydatków ponoszonych w związku z pokonywanymi trasami oraz uniknąć przykrych niespodzianek, jak na przykład rozładowany akumulator. Aplikacja T-Mobile Tracker to także miejsce, w którym możemy zgromadzić dane nawet 24 pojazdów, co pomoże małym i średnim firmom w zarządzaniu posiadaną flotą.

T-Mobile Smart Car pudełko

Aplikacja daje nam możliwość ustawienia różnego rodzaju powiadomień, dzięki czemu szybko dowiemy się o takich zdarzeniach, jak przekroczenie prędkości przez kierowcę, opuszczenie wyznaczonej strefy, stłuczka czy niski poziom energii w akumulatorze. Dodatkowo pasażerowie skorzystają z Internetu LTE, udostępnianego za pomocą tworzonej w samochodzie sieci Wi-Fi.

Usługa T-Mobile Smart Car powstała przy współpracy z firmą Mojio Inc. To kanadyjski startup, który specjalizuje się w tworzeniu ekosystemów łączących motoryzację z Internetem. Rozwiązanie to zostało wcześniej z sukcesem wprowadzone do takich krajów, jak Stany Zjednoczone, Niemcy, Austria i Czechy, a korzystają z niego już dziesiątki tysięcy użytkowników.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu