DAJ CYNK

Straciłeś pliki z telefonu? EaseUS pomoże je odzyskać

Dodane przez: Redakcja

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 10796

EaseUS to lider na rynku aplikacji do odzyskiwania danych z dysków twardych, a od dłuższego już czasu również z urządzeń mobilnych. Firma ma się czym chwalić, bo jak czytamy na stronie internetowej producenta, ma już ponad 200 tys. zadowolonych użytkowników.

EaseUS MobiSaver – zbawienie świata mobile

EaseUS poprosił nas o sprawdzenie aplikacji EaseUS MobiSaver w wersji dla iOS-u. A więc w ruch poszły iPhone’y i iPady. Jako że iPad Mini w wersji 4. to już staruszek, poprosiłem sklep x-kom.pl o przesłanie jako pomocnika iPhone’a Xr w krwiście czerwonym wariancie (bo czemu nie).

Lista obsługiwanych plików, które można odzyskać jest więcej niż imponująca. Oprócz zdjęć czy filmów znajdziemy tutaj kontakty, wiadomości, historię połączeń, wpisy z kalendarza, notatki, wiadomości z WhatsAppa i iMessage, notatki głosowe, zakładki przeglądarki Safari, pliki wideo i zdjęcia w zasobach aplikacji mobilnych czy wiadomości z Kika.

Genialna prostota obsługi

Podłączam telefon do komputera, uruchamiam aplikację, wybieram źródło plików (telefon, archiwum lokalne lub iCloud) i rusza skanowanie. Rzecz jasna kopia zapasowa na komputerze czy iCloud wydają się ścieżkami bardzo oczywistymi. Nie zawsze jednak zależy nam na przywróceniu całej kopii zapasowej sprzed kilku dni, z nadpisaniem pamięci telefonu.

Często to tylko kilka plików, które przepadły przez nieumyślną operację. I tutaj mamy największą siłę aplikacji – sami wskazujemy pliki do odzyskania – do wyboru, pojedynczo lub zaznaczając wszystkie skasowane.

Jedyne na co warto zwrócić uwagę w przypadku zdjęć z iPhone’ów to fakt przechowywania przez telefon kilku wersji plików. Warto zajrzeć do katalogu odzyskanych plików i upewnić się czy mamy zdjęcie w pełnej rozdzielczości, czy tylko miniaturę.

Kopiowanie utraconych plików trwa równie szybko jak tych dostępnych normalnymi metodami. I jedynie na przeskanowanie pamięci musimy poświęcić dodatkowe kilka minut.

Tylko legalne metody

Zapomnijcie jednak o wykorzystaniu EaseUS MobiSaver do niecnych planów i podkradania plików znajomych. iPhone musi być odblokowany, podobnie jak musimy nadać dwustopniowo dostęp do archiwum iCloud czy lokalnego na dysku komputera.

MobiSaver chronić ma przede wszystkim właściciela telefonu, w sytuacjach takich jak nieudany update oprogramowania, uszkodzony telefon czy po prostu – przypadkowe skasowanie plików.

Jeśli nie posiadasz urządzenia z iOS-em,  możesz skorzystać też z wersji aplikacji dla telefonów z Androidem. Ta również dostępna jest na stronie producenta.

Ceny i promocja dla Czytelników TELEPOLIS.PL

Oprogramowanie EaseUS MobiSaver w wersji dla komputerów z systemem Windows kosztuje standardowo 69,95 dolara (371,69 zł), natomiast użytkownicy Maców zapłacą 79,95 dolara (424,83 zł). Nasi Czytelnicy mogą skorzystać ze specjalnej promocji, w ramach której aplikacja dla Windowsa kosztuje o połowę mniej.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy skorzystać z tego linku.

Przewiń w dół do następnego wpisu