DAJ CYNK

Internet Stacjonarny Play uwolni Cię od limitów

Dodane przez: Arkadiusz Bała (ArecaS)

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 68209


Play to już nie tylko usługi mobilne, to też super wydajny Internet Stacjonarny, w którym nie masz żadnych limitów. Wystarczy 35 zł, by cieszyć się nieposkromioną wolnością.

Advertisement Advertisement

Rok 2020. Podczas gdy ja kolejny dzień wykonuję swoją pracę nie w biurze, a łącząc się zdalnie z firmą przez VPN-a, dziecko sąsiadów kończy właśnie lekcję polskiego, która odbyła się za pośrednictwem Zooma. Parę pięter wyżej kto inny jest w trakcie maratonu ulubionego serialu na HBO. Wiem, że mamy także w klatce wielkiego fana rozwiązań smart home, który zautomatyzował w swoich czterech ścianach wszystko, co tylko się dało. Wszyscy korzystamy z Internetu, który jest już obecny w niemal każdej sferze naszego życia. I podobnie jak ma to miejsce z podstawowymi mediami – Internet w domu powinien być czymś standardowym.

Tanim i niezawodnym sposobem na zapewnienie tej potrzeby jest Internet Stacjonarny Play, wykorzystujący technologię HFC. W ofercie operatora znalazły się zarówno bardzo tanie pakiety 150 Mb/s, jak i przygotowane dla najbardziej wymagających łącza aż do 600 Mb/s. Rzecz jasna w zestawie otrzymujemy router Wi-Fi, a Play jest nawet w stanie pomóc pożegnać się z operatorem, z którego usług aktualnie korzystamy.

Dobry Internet... czyli jaki?

Do kogo skierowana jest oferta Internetu Stacjonarnego Play? Do każdego, kto potrzebuje szybkiego i stabilnego połączenia z Internetem bez „lejków”, limitów i gwałtownych spadków transferu w godzinach szczytu. Albo – mówiąc prościej – po prostu do każdego. I co kluczowe, nie trzeba podpisywać umowy lojalnościowej, jeśli oferta została zakupiona do końca października.

Ale każdy ma inne potrzeby i dlatego w ofercie Play można znaleźć kilka pakietów, przygotowanych z myślą o różnych typach klientów. Podstawowy oferuje prędkości pobierania sięgające 150 Mb/s i świetnie sprawdzi się do codziennego przeglądania Internetu, nauki i szeroko rozumianej pracy. Jest to przy tym jedna z najtańszych ofert Internetu stacjonarnego – po uwzględnieniu zniżek zapłacimy za nią jedyne 35 zł miesięcznie. Dla bardziej wymagających użytkowników operator przygotował natomiast pakiety 300 i 600 Mb/s w cenie odpowiednio 45 i 55 zł miesięcznie. Z takim łączem nie trzeba się już obawiać w zasadzie niczego. Gry online, streaming wideo w 4K czy regularne pobieranie dużych plików – wszystko to będzie sprawnie działało.


Co jednak ważne, niezależnie od wybranego wariantu usługi Internet Stacjonarny Play oferuje kluczowe zalety: stabilne połączenie oraz brak limitu przesyłanych danych. Tu nie trzeba się bać, że aplikacja do wideokonferencji odmówi nam posłuszeństwa w godzinach szczytu. Zamiast tego dostajemy usługę, na której możemy polegać i to nawet w jej najtańszym wariancie.

Dla każdego – nie tylko dla informatyków

Gdyby tak bez wcześniejszego doświadczenia poczytać nieco o konfiguracji sieci oraz połączenia z Internetem, szybko można nabrać przekonania, że jest to jakaś czarna magia. Trochę jak hydraulika dla studenta psychologii. No ale nie trzeba być przecież hydraulikiem, żeby wziąć prysznic, prawda? Tak samo nie powinna być potrzebna zaawansowana wiedza Informatyczna, by cieszyć się w domu szybkim Internetem.

Decydując się na Internet Stacjonarny Play jedyne, czym musimy się przejmować, to gdzie postawimy router. Resztą zajmie się instalator, który w wybranym przez nas terminie przyjdzie do nas do domu i nie tylko podłączy Internet, ale także pokaże jak obsługiwać router oraz odpowie na wszystkie pytania. I tyle. Później nie zostaje nic innego, jak tylko połączyć się z Wi-Fi lub wpiąć kabel do komputera.

Internet to za mało? Jest jeszcze telewizja

Mówi się, że Internet coraz skuteczniej wypiera z naszych domów telewizję, ale jeśli możemy mieć jedno i drugie, to w sumie czemu nie? Szczególnie, że abonenci Internetu Stacjonarnego Play mogą otrzymać obejmujący 50 kanałów pakiet telewizyjny wraz z dekoderem za jedyne 10 zł miesięcznie. Ba, przez pierwsze pół roku operator dorzuca nawet w gratisie usługi HBO GO i Amazon Prime Video.

Gdzie jest dostępny Internet Stacjonarny Play?

Oferta Internetu Stacjonarnego Play na razie dostępna jest w wybranych lokalizacjach. Na całe szczęście operator pozwala w prosty sposób sprawdzić, czy można z niej skorzystać pod wybranym adresem. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę internetową usługi, kliknąć link „Sprawdź” w polu „Sprawdź ofertę dla Twojej lokalizacji” i podać adres. Jeśli oferta Internetu stacjonarnego jest dostępna, zostawiamy swój numer telefonu i czekamy, aż zadzwoni konsultant.

 

Nowe oferty Internetu mobilnego – sensowna alternatywa

Ale co zrobić w sytuacji, kiedy pod danym adresem Play jednak nie świadczy usługi Internetu stacjonarnego? Wtedy opcje są dwie. Pierwsza – można czekać. Operator cały czas rozwija swoją infrastrukturę i z dnia na dzień poszerza listę lokalizacji, do których dostarcza Internet.

Opcja druga – można skorzystać z jednej z nowych ofert Internetu mobilnego. Dzięki dużym pakietom danych jest to atrakcyjna oferta dla osób, które nie mogą skorzystać z klasycznej oferty Internetu przewodowego. Nawet w najtańszym wariancie za 35 zł miesięcznie otrzymujemy aż 70 GB na przesyłane dane, natomiast za 55 zł miesięcznie dostajemy już nie tylko 200 GB, ale także łączność w standardzie 5G. Co to oznacza w praktyce? Że tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać prędkości kojarzone ze światłowodem tam, gdzie nie mamy pod ręką żadnego kabla.

Cóż, choćbyśmy chcieli, od Internetu w dzisiejszych czasach nie uciekniemy. Dobrze w związku z tym, że mamy dostęp do takich usług, jak Internet Stacjonarny Play – przystępny cenowo, niewymagający wiedzy technicznej i niezawodny.

Promocje Play Internet Stacjonarny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu