DAJ CYNK

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Akcje partnerskie

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?


Konto bankowe Millennium 360° to wiele korzyści, które można mieć na wyciągnięcie ręki. Wygodnie w aplikacji mobilnej. Sprawdź, dlaczego warto i jak skorzystać z oferty.

Podobno nic co dobre w życiu nie przychodzi lekko. Może i to prawda, jeśli zależy nam na awansie w pracy albo wymarzonej plażowej figurze przed sezonem urlopowym. Na całe szczęście są też rzeczy, które możemy mieć „ot, tak”. 

Jak założyć konto bankowe Millennium 360°? 

Mam tu na myśli konto Millennium 360° w Banku Millenium. Jego otwarcie i prowadzenie jest całkowicie darmowe, podobnie jak przelewy krajowe przez internet, przelewy BLIK, a po spełnieniu symbolicznego warunku, także obsługa karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Co ważniejsze, możemy je założyć w kilka minut i nie musimy się w tym celu ruszać z domu.

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?

Konto Millenium 360° można założyć na trzy sposoby: 

  • w aplikacji mobilnej „na selfie”
  • na stronie internetowej banku, korzystając z otwartej bankowości,
  • tradycyjnie w placówce banku. 

Pierwszy sposób, najszybszy i prawdopodobnie najwygodniejszy, odbywa się w całości na naszym smartfonie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Banku Millenium i kliknąć „Załóż konto”. Aplikację można pobrać ze sklepów Google Play, Apple App Store i Huawei AppGallery

W następnych krokach aplikacja poprosi nas o podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz wybranych danych osobowych. Potwierdzenie tożsamości odbywa się poprzez wykonanie zdjęcia dowodu osobistego, a następnie przesłanie selfie wraz z próbką głosu. Wszystkie te czynności wykonuje się bezpośrednio w samej aplikacji. Cały proces trwa raptem pięć minut. 

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?

Opcja druga przeznaczona jest dla osób, które mają już konto w innym banku. Żeby z niej skorzystać, należy wejść na stronę internetową Banku Millenium, kliknąć pozycję „Załóż konto”, a następnie „Online za pomocą logowania do innego banku”.

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?

W następnym kroku zostaniemy poproszeni o wskazanie banku, w którym mamy konto i podanie kilka podstawowych danych na potrzeby weryfikacji. Po uzupełnieniu formularza następuje przekierowanie do strony wybranego wcześniej banku, gdzie należy się zalogować i potwierdzić chęć przekazania danych do Banku Millenium. Po tym następuje powrót do formularza rejestracji, gdzie należy postępować zgodnie z pozostałymi instrukcjami. 

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?

W tym momencie warto mieć pod ręką telefon. Przyjdzie na niego wiadomość SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wprowadzić na końcu całej procedury. 

Podobnie jak w przypadku zakładania konta w aplikacji, całość zajmuje raptem kilka minut, a kolejne instrukcje przekazywane są w formie prostych, czytelnych komunikatów.  

Plusem tej metody jest to, że po założeniu konta mamy podgląd rachunku w starym banku z poziomu bankowości elektronicznej Banku Millennium. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ umożliwia sprawdzenie stanu finansów w jednej aplikacji, bez przełączania się między różnymi okienkami i zapamiętywania wielu różnych haseł. 

Taka opcja pojawiła się za sprawą unijnej dyrektywy PSD2 oraz wprowadzonego przez nią standardu otwartej bankowości. Nie jest przy tym zarezerwowana wyłącznie dla użytkowników, którzy zdecydowali się z niej skorzystać na etapie zakładania konta. Dodatkowe rachunki możemy podpiąć w dowolnym momencie, w prosty sposób porządkując swoje finanse za pomocą jednej aplikacji.

Do aplikacji możemy zalogować się po założeniu konta Cały proces jest bardzo prosty – wystarczy pobrać ją ze sklepu, a następnie postępować według instrukcji na ekranie. 

Dla osób, które z różnych względów nie mogą albo nie chcą zakładać konta przez Internet jest jeszcze trzecia opcja – wizyta w placówce Banku Millennium. Jest to rozwiązanie o tyle wygodne, że wszystkie dokumenty można wypełnić pod okiem pracownika banku, który odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni ewentualne wątpliwości i pomoże zalogować się pierwszy raz do bankowości online lub pobrać aplikację mobilną.

Karta płatnicza za darmo – jak ją zdobyć?

Zakładając konto, można od razu zamówić kartę płatniczą. Warto to zrobić, ponieważ po spełnieniu prostego warunku karta jest darmowa. W przypadku osób powyżej 26 lat, wystarczy 5 razy w miesiącu zapłacić kartą lub BLIKIEM. Osoby pomiędzy 18 i 26 rokiem życia mają jeszcze prościej – wystarczy jedna płatność w miesiącu i kartę mają za darmo. Dla osób, które aktywnie korzystają z płatności bezgotówkowych, spełnienie tego wymogu nie będzie dużym wyzwaniem.

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?


Wraz z nową ofertą konta Millennium 360°, Bank Millennium zaproponował swoim klientom możliwość korzystania z opcji korzystnego przewalutowania transakcji zagranicznych. Klienci, którzy założą rachunek Millennium 360°, będą mogli płacić wydaną do niego kartą po kursie organizacji płatniczych i bez marży banku do 1000 złotych. Można też włączyć w aplikacji Pakiet Walutowy (9,90 zł/tydz.) i płacić w innych walutach na tych samych zasadach bez limitu.

Sporo zaoszczędzić można także korzystając z usługi zwrotów za zakupy online. Można z nich korzystać za pośrednictwem aplikacji i tam też kontrolować wysokość zwracanych kwot.

Aplikacja bankowa dla wymagających

Aplikacja mobilna Banku Millenium ma dużo zalet, które rzucają się w oczy zaraz po jej uruchomieniu. Przede wszystkim nowoczesny, czytelny interfejs, gdzie wszystkie najważniejsze informacje widoczne są na pierwszy rzut oka. Oferuje on szerokie opcje personalizacji za pomocą interaktywnych kart – tutaj nazywanych „Dodatkami” – dzięki którym możemy zyskać wygodny dostęp do najważniejszych dla nas funkcji.

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?

Ale aplikacja Banku Millenium jest nie tylko ładna – jest też bardzo funkcjonalna. Oczywiście możemy z jej pomocą skorzystać z wszystkich podstawowych funkcji, które kojarzymy z mobilną bankowością, m.in. sprawdzić, co dzieje się na koncie, zarządzać swoimi produktami czy wziąć pożyczkę. Na klientów Banku Millennium czeka jednak znacznie więcej. 

Korzystając z aplikacji, możemy m.in. kupić bilety komunikacji miejskiej, zapłacić za parking i przejazd autostradą. Doładujemy także telefon na kartę czy konta w sklepach internetowych, takich jak Allegro i PlayStation Store. Znajdziemy tu także wygodne narzędzie do planowania wydatków i zarządzania bieżącymi płatnościami. Koniec z szukaniem mejli z fakturami i pamiętania o terminach płatności – aplikacja zrobi to za nas.

Konto bankowe, z którym możesz więcej – jak skorzystać z oferty Millennium 360°?

To tylko część korzyści, które czekają na tych którzy zdecydują się założyć konto Millennium 360°. Jeśli chcecie dowiedzieć się o pozostałych, koniecznie zajrzyjcie na stronę banku. Warto – w końcu to tylko kilka kliknięć, dzięki którym życie może stać się o wiele wygodniejsze.

Artykuł powstał we współpracy z Bankiem Millenium

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu