DAJ CYNK

Heyah 01 – prosto, wygodnie i bez zobowiązań

Marian Szutiak (msnet)

Akcje partnerskie


Heyah 01 to przygotowana przez T-Mobile Polska oferta dla tych, którzy szukają prostych i wygodnych rozwiązań bez zobowiązań. Wystarczy pobrać aplikację i aktywować subskrypcję, bez powiększania stosu papierów w szafce.

Świat telekomunikacji nie stoi w miejscu. W tempie błyskawicy rozwija się rynek urządzeń mobilnych – smartfony są naszpikowane coraz bardziej zaawansowanymi i złożonymi technologiami. Zmieniają się również oferty usług telekomunikacyjnych, których wybór jest coraz bardziej skomplikowany. Śledzenie nowinek i różnic między nimi, a także pilnowanie wszystkich gwiazdek i kruczków potrafi przyprawić o zawrót głowy. I wtedy, tanecznym krokiem, przybywa nowa oferta subskrypcyjna Heyah 01 – prosta, wygodna i bez zobowiązań. Idealna dla młodych użytkowników, ale nie tylko.

Prosta oferta w atrakcyjnej cenie

T-Mobile Polska stworzył usługę subskrypcyjną Heyah 01 dla tych, którzy cenią w życiu nieskomplikowane rozwiązania, bez zbędnych zobowiązań i ukrytych zapisów. Tu wszystko jest jasne, a oferta dodatkowo jest jedną z najkorzystniejszych na rynku. Za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko złotówkę, a potem co 30 dni zostanie pobrana automatyczna płatność w wysokości 19,99 zł. W pakiecie otrzymasz nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce i UE oraz paczkę 20 GB internetu, w tym 2,39 GB roamingu na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły w regulaminie subskrypcji.

Heyah 01 szczegóły oferty

Nowa oferta Heyah 01 powstała z myślą o osobach, które cenią w życiu proste i wygodne rozwiązania. Aby z niej skorzystać wystarczy, że nowy użytkownik:

  • zamówi kartę SIM na stronie sklep.heyah.pl,
  • zweryfikuje swoją tożsamość za pośrednictwem banku lub kuriera, który przywiezie kartę,
  • wybierze sposób dostawy: punkt odbioru InPost, punkt odbioru DHL lub przesyłka kurierska,
  • odbierze kartę i w kilka minut będzie mógł korzystać z aktywnej usługi.

Subskrypcja Heyah 01 aktywuje się automatycznie – nie trzeba niczego instalować, by ją uruchomić. Aby móc nią łatwo zarządzać, sprawdzać faktury, zmieniać podpiętą kartę płatniczą itp., wystarczy zainstalować aplikację Moja Heyah i tam wprowadzać niezbędne zmiany. Wszystko prosto, wygodnie i bez zobowiązań. Dla tych, którzy „wiedzą, co robić”, to kusząca propozycja.

Moja Heyah screen


Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne na terenie Polski – Moja Heyah nie zużywa posiadanych pakietów internetu i nie generuje dodatkowych kosztów. Jeśli korzystasz z aplikacji przy użyciu sieci magentowego operatora, możesz logować się automatycznie. Korzystanie z aplikacji za pomocą sieci Wi-Fi wymaga ręcznego zalogowania – podania numeru telefonu i jednorazowego kodu z SMS-a lub adresu e-mail i hasła.

Aplikacja Moja Heyah jest dostępna w sklepach App Store (urządzenia z iOS) oraz Google Play (sprzęt z Androidem). Możesz ją łatwo pobrać, skanując poniższy kod QR.

Moja Heyah QRkod

Heyah 01 update

Choć do pierwszej wersji Heyah 01 użytkownicy zgłaszali kilka uwag, to nowa odsłona usługi jest znacznie lepiej przygotowana i nie występują już w niej żadne większe problemy z funkcjonalnością oraz użytkowaniem subskrypcji.

Na rynku jest wiele ofert na kartę, które dają użytkownikom dobry pakiet usług w atrakcyjnej cenie. Oferta subskrypcyjna Heyah 01 ma mocną konkurencję, ale radzi sobie z tym bardzo dobrze. Poprawione działanie, proste zasady, wygodna obsługa i brak zobowiązań, to jej niewątpliwe zalety.

Pochwała prostoty i nowoczesności

Oferta subskrypcyjna Heyah 01 powstała przede wszystkim z myślą o młodych osobach, co nie znaczy, że nie mogą z niej skorzystać także nieco starsi użytkownicy telefonów. To oferta dla ludzi, którzy poszukują lifehacków ułatwiających im codzienne życie. W Heyah 01 znajdą oni proste, wygodne rozwiązania w dobrej cenie.

Ofertę z pewnością docenią osoby, które lubią mieć wszystko w jednym miejscu. Subskrypcja pozwoli im łatwo zarządzać kontem, a wszystkie potrzebne opcje znajdą w nowoczesnej i funkcjonalnej aplikacji Moja Heyah. A to wszystko za symboliczną złotówkę przez pierwsze 30 dni!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu