DAJ CYNK

Nowy Cyfrowy Polsat – Twoja telewizja nie potrafi aż tyle

Dodane przez: Henryk Tur (HTur)

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 77469


Evobox Stream IP - Cyfrowy PolsatCzekałem na ten moment od lat - dzięki nowej ofercie Cyfrowego Polsatu wreszcie mogę zbudować swój rodzinny, w pełni spersonalizowany pakiet telewizyjny i zmieniać go dowolnie co miesiąc, jeśli tylko najdzie mnie i bliskich taka ochota.

Cyfrowy Polsat - nie płać za to, z czego nie korzystasz!

Zawsze irytował mnie fakt, że operatorzy mają sztywne zasady związane z wyborami pakietów programów. Masz na przykład umowę na trzy lata, a jeśli chcesz dobrać do posiadanych kanałów dodatkowy pakiet, musisz związać się z operatorem kolejną umową na czas określony. W Cyfrowym Polsacie jest inaczej. Wybierasz pakiet, który Ci pasuje, a jeśli stwierdzisz, że nie wystarcza Ci to i chcesz więcej, proszę bardzo – Polsat umożliwi  dobranie dowolnego pakietu dodatkowego na czas nieokreślony, a gdy Ci się on znudzi, możesz z niego całkowicie zrezygnować lub zmienić go na inny. Jedyny warunek jest taki, że pakiet po uruchomieniu jest dostępny przez co najmniej jeden cykl rozliczeniowy.

Ta elastyczność w połączeniu z dużym wyborem pakietów sprawia, że przystosujesz odbierane kanały do tego, co naprawdę Cię interesuje – nie ma tu wciskania na siłę kanałów, które nie są do niczego potrzebne. Jasne i uczciwe zasady sprawiają, że zawsze wiesz, za co płacisz – i ile. W sytuacji, gdy mamy dziesiątki kanałów o różnorodnej tematyce, jest to złoty środek, dzięki któremu składasz swój pakiet kanałów niczym zawartość talerza przy szwedzkim stole. Każdy szuka w telewizji czego innego – dla jednej osoby najważniejsze będą kanały informacyjne, dla innej seriale i filmy. Wybór dawany przez Cyfrowy Polast umożliwia płacenie tylko za to, z czego naprawdę chce się korzystać.

Cyfrowy Polsat - opinie

Jak pamiętamy, po ogłoszeniu kwarantanny wszystkie imprezy zostały odwołane i przez długie tygodnie w świecie sportu nic się nie działo. Ba, odwołano Olimpiadę oraz Euro 2020. A wyobraźmy sobie, że ktoś z myślą o tych imprezach nabył pakiet z kanałami sportowymi. Cóż, większość czasu mógł płacić za oglądanie powtórek, a więc w praktyce za coś, co już zapewne widział.

Dzięki nowej ofercie Cyfrowego Polsatu w żadnym z powyższych przykładów nie płaciłbym niepotrzebnie ani ja, ani osoba chcąca pooglądać Olimpiadę i Euro. Polsat postawił na elastyczność i możliwość udostępniania pakietów na taki czas, jak chce abonent. To jasne i uczciwe zasady, które pozwalają tak dopasować kanały, jak odpowiada Ci to najlepiej. Jak to działa?

Wybierz podstawę i... co tylko chcesz

Nowa oferta Cyfrowego Polsatu to trzy pakiety podstawowe. Są one przeznaczone zarówno dla użytkowników telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Trzeba zauważyć, że osoby korzystające z IPTV mają w każdym kilka kanałów więcej, niż korzystający z telewizji satelitarnej (choć ta z kolei ma kanały tzw. FTA, czyli dostępne bezpłatniez satelity). Pakiety te to: S, M oraz L. Co mile zaskoczyło mnie, gdy po raz pierwszy spojrzałem na ofertę, to ceny. Opłaty miesięczne to kolejno 20 zł za pakiet S, 30 zł za  pakiet M i 60 zł za pakiet L - zarówno w ofercie telewizji satelitarnej, jak i IPTV. Tylko 20 złotych za co najmniej 50 kanałów? Jak za darmo! Zagłębiłem się w ofertę – została ona ułożona tak, aby mogły z niej skorzystać zarówno te osoby, które nie mają zbyt wiele czasu na oglądanie TV (na przykład ja), jak i też te, które spędzają większość wolnych chwil przed – jak to się kiedyś mówiło – srebrnym ekranem.

Podstawowy pakiet S to 50 kanałów (56 dla IPTV) i mamy tu wszystkie najważniejsze stacje z portfolio Telewizji Polsat. Czyli płacimy 40 groszy za miesiąc oglądania jednego kanału. Ale to nic – pakiet M to zaledwie 10 złotych miesięcznie więcej, ale za tę "dychę" dochodzą 22 kanały , w tym z grupy TVN Discovery: TVN,TVN24, Eurosport, TLC, Travel Channel czy Food Network.Przejrzałem kilka razy pełną ofertę M – i mam tu wszystko dla całej rodziny. Od programów informacyjnych po muzyczne. A jeśli tego mało, za 60 złotych możemy mieć 124 kanały w odbiorze satelitarnym lub 135 w TV kablowej IPTV, a wówczas do wymienionych dochodzą kanały filmowe, edukacyjne i dla dzieci.

Ale, ale – to tylko podstawa. Do głównej atrakcji dopiero przechodzimy.

Cyfrowy Polsat - nowa oferta

Pakiety jakie chcesz – i na ile chcesz

Co najbardziej spodobało mi się w ofercie Cyfrowego Polsatu i co mogę z czystym sumieniem każdemu polecić, to możliwość dobierania pakietów w dowolnej chwili po podpisaniu umowy. Pakiety dodatkowe na czas określony możesz wybrać w dniu zawarcia umowy, a na czas nieokreślony są dostępne już pierwszego dnia po zawarciu. Oczywiście dobieranie jest absolutnie nieobowiązkowe, ale można z tego skorzystać w razie potrzeby, jak na przykład przy imprezach sportowych. Wrócę do przykładu sprzed chwili. Masz pakiet podstawowy, zbliża się czas Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Bierzesz pakiet Polsat Sport Premium i masz pewność zobaczenia wszystkich interesujących Cię meczów. A gdy rozgrywki się kończą – rezygnujesz z pakietu i już.

Podobnie można skorzystać z pakietów filmowych – co jest zwłaszcza praktyczne w trakcie kwarantanny czy dłuższego chorobowego. Możesz dzięki temu wykorzystać przymusowy pobyt w domu, aby nadrobić zaległości filmowe. Ale oczywiście nie musisz specjalnie chorować, aby oglądać ciekawe filmy i seriale. Serwis Cyfrowy Polsat GO oraz pakiet Filmy i Seriale Online za zaledwie 10 zł miesięcznie zapewnią Ci do nich swobodny dostęp. Możesz nawet oglądać je mobilnie, poza domem – usługa On The Go dodawana jest za darmo w pakietach M i L.

Jeśli decydujesz się na pakiet na czas nieokreślony, musisz dopłacić za to pięć złotych miesięcznie – to tyle co nic, uwzględniając wolność wyboru, którą otrzymujesz.


Pilot do Evobox Stream i Evobox IPSprzęt Cyfrowego Polsatu daje Ci więcej możliwości!

Kolejnym moim zaskoczeniem - po elastyczności oferty – było dowiedzenie się, jakie możliwości oferują same dekodery Cyfrowego Polsatu. Otóż każda osoba, która decyduje się na nową ofertę, a używa satelity, może wybrać EVOBOX HD lub EVOBOX LITE. W przypadku IPTV dedykowanym tej usłudze dekoderem jest EVOBOX IP. Dlaczego właśnie to te konkretne modele? Jak wspomniałem, zaskoczyło mnie, co potrafią. Dzięki prostej ofercie oglądamy, co chcemy, a dzięki dekoderom – kiedy chcemy.

Każdy z pewnością miał w życiu sytuację, że spóźnił się na początek filmu, wiadomości czy też meczu. To irytujące zwłaszcza przy filmach. Głupio oglądać film od piętnastej minuty, nie wiedząc, co działo się wcześniej, a co może mieć kluczowe znaczenie dla tego, co widzimy. Tutaj właśnie dekodery EVOBOX przychodzą z pomocą dzięki funkcjom TimeShift oraz reStart. Pierwsza pozwala na cofanie wybranych programów do 3 godzin od rozpoczęcia emisji, druga to możliwość oglądania od  początku wybranych programów do 3 godzin od rozpoczęcia emisji.

No dobra, a jeśli utkwisz w korkach i spóźnisz się więcej, niż te trzy godziny albo interesujący Cię film będzie emitowany w czasie, gdy masz akurat grilla ze znajomymi? To również nie jest żaden problem. Wszystkie wymienione dekodery EVOBOX mają kolejną funkcję – CatchUP. Pozwala ona na oglądanie wybranych programów nawet… siedem dni od ich emisji. Tak więc, jeśli program jest w sobotę wieczorem, kiedy to akurat bawisz się i relaksujesz, spokojnie obejrzysz go w niedzielę. Albo poniedziałek czy wtorek – Twój wybór.

A może w czasie grilla chcesz obejrzeć film, serial lub mecz? W tym pomoże Cyfrowy Polsat GO (z aktywną usługą ON THE GO), który jest także świetnym sposobem na walkę z nadmiarem wolnego czasu podczas podróży – jeśli oczywiście nie prowadzisz. Cyfrowy Polsat możesz zabrać ze sobą w telefonie i cieszyć się nim, kiedy tylko masz ochotę.

Podsumowując – tak wygodnie jeszcze nie było

Nie lubię płacić za coś, czego nie używam, a zarazem chcę używać tego, co sam wybiorę. Dzięki nowej ofercie Cyfrowego Polsatu mogę to robić. A dodając jeszcze do tego fakt, że dekoder umożliwia mi oglądanie programu, kiedy chcę i nie muszę patrzeć nerwowo na zegarek podczas powrotu do domu, nie pozostaje mi nic innego, jak polecić to rozwiązanie każdemu. Wreszcie możesz wybrać telewizję całkowicie dostosowaną do Ciebie – zarówno pod względem treści, jak i finansowym.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń, Henryk Tur

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu