DAJ CYNK

Smartfon OPPO AX7 4GB/64GB za darmo?

Dodane przez: Redakcja

Kategoria: Akcje partnerskie

Interakcje: 27447

Oczywiście nie jest to możliwe - w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo, ale prześwietlamy, co trzeba zrobić, aby otrzymać nowy smartfon jako prezent na powitanie w Banku Citi Handlowy.

Jak otrzymać smartfon OPPO AX7 4GB/64GB? Prześwietlamy zasady

Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów Banku czyli do osób, które nie posiadały od 1 stycznia 2017 produktu karta kredytowa.

Bank weryfikuje również tzw. warunki brzegowe:

 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 mies.,
 • dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Co dalej jeżeli spełniasz powyższe warunki?

 1. Złóż wniosek online:
  Strona składania wniosku o kartę Citi Simplicity
 2. W ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy zaloguj się przynajmniej jeden raz do serwisu Citibank Online.
 3. W tym samym czasie wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.
 4. Odbierz nagrodę - OPPO AX7 4GB/64GB trafi do Ciebie najpóźniej w czasie 60 dni od otrzymania potwierdzenia spełnienia warunków promocji.

Jak działa karta kredytowa i kiedy może się przydać?

Otrzymujesz limit kredytowy przyznany przez Bank. Płacisz kartą w sklepach stacjonarnych lub sklepach online ( Ps. Nie będziesz miał już problemów z rezerwacją hotelu, samochodu za granicą – często wymagana płatność jest właśnie kartą kredytową). Po 30 dniach generuje się wyciąg, na którego spłatę masz kolejne 26 dni, aby nie zapłacić żadnych odsetek.

Ile wynosi opłata za użytkowanie karty?

Często banki w swoich cennikach mają opłatę roczną lub miesięczna za użytkowanie karty. W niektórych można jej uniknąć przy stałych wydatkach miesięcznych lub dużej częstotliwości korzystania z karty. Jak jest w karcie Citi Simplicity?

Opłata za wydanie karty oraz miesięczne użytkowanie wynosi 0 zł. Zawsze – zgodnie z tabelą opłat i prowizji banku. Karta otrzymała również 4. raz z rzędu nagrodę w plebiscycie Złoty Bankier. Skąd takie noty? Chyba nie są przypadkowe ;-).

OK, teraz zasady w praktyce dla przypomnienia! 

 • Realizujemy płatności kartą z limitu przyznanego przez Bank np. codzienne płatności na stacji benzynowej 300 zł, zakupy w dowolnych sklepach spożywczych 600 zł, zakupy online np. allegro 300 zł, sklepy stacjonarne np. odzież 300 zł,
 • Sumujemy transakcje – wyciąg wygeneruje się w kwocie 1500 zł łącznie,
 • Robimy przelew z rachunku konta osobistego (dowolnego – nie musi być konto w Citi Handlowy – chociaż również zachęcamy do otwarcia) - mamy na to 24 dni aby nie zapłacić żadnych odsetek.
 • Powtarzamy przez 3 miesiące, logujemy się to systemu Banku i wszystkie warunki spełnioneJ oczekujemy na kuriera z telefonem.
 • Uwaga: Karta kredytowa służy do płatności bezgotówkowych. Jeżeli chcemy wypłacić środki z bankomatu lub doładować konto Revolut to lepiej kartą debetową do konta osobistego. W karcie kredytowej są to transakcje traktowane jako specjalne lub gotówkowe, za które bank pobierze prowizje.

Co jeszcze otrzymujemy z Kartą Citi Simplicity?

 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce. Dzięki współpracy Citi z Live Nation posiadając kartę możesz kupić bilety na koncerty jeszcze zanim ruszy ich oficjalna sprzedaż czyli w tak zwanej przedsprzedaży. Do tej pory można było wykupić bilet na koncert Jay-Z & Beyoncé, Maroon 5, Metallica, P!nk, Bon Jovi, Muse, Backstreet Boys, Disturbed czy Phil Collins i wiele wiele innych.
 • Program korzyści Citi Specials. Rabaty do 50% u blisko 300 partnerów programu. Zniżki na podróże, rozrywkę, sport i zakupy np. Link 4 -15%, Hotels.com - 10%, Booking.com i wiele innych.
 • Zniżki do 15 % w ponad 100 najlepszych restauracjach w Polsce. Aby otrzymać rabat wystarczy poinformować kelnera o płatności kartą Citi Handlowy.
 • Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje u partnerów program i odbierasz nagrody z katalogu MasterCard np. bilety do kina Cinema City lub voucher do RTV EURO AGD. Pamiętajcie aby zarejestrować się do programu zaraz po otrzymaniu karty na stronie MasterCard. To ważne!

Teraz trochę o telefonie OPPO AX7 - zgrabny smartfon smartfonowego giganta?

Tak, bo OPPO to światowy gigant! W II kwartale OPPO był 5. największym na świecie producentem smartfonów, a uwzględniając należące do tej samej grupy kapitałowej marki Vivo i OnePlus, producent pokonał Apple'a i zrównał się z Huaweiem na 2. miejscu rankingu.

Plusy OPPO AX7:

 • Wartość telefonu! Otrzymujemy prezent na powitanie o wartości rynkowej 749 zł (według Ceneo),
 • 4 GB pamięci RAM,
 • 64 GB pamięci wbudowanej,
 • Bateria aż 4230 mAh,
 • Bezbramkowy ekran aż 6,2 cala,
 • Całkiem niezły aparat jak na ten segment telefonów. Oczywiście nie porównujmy go do flagowców. Z tyłu znajdziemy główny aparat 13 Mpix z dodatkowym modułem służącym do pomiaru głębi sceny. Ten ostatni umożliwia wykonywanie portretów z efektownie rozmytym tłem. Z kolei w niewielkiej łezce nad ekranem znalazło się miejsce dla aparatu do selfies z matrycą aż 16 Mpix i jasnym obiektywem F/2.0,
 • Szufladka mieszcząca jednocześnie dwie karty SIM (Dual SIM) i kartę pamięci,
 • Czytnik linii papilarnych z tyłu obudowy,
 • Gniazdo słuchawkowe JACK 3,5 mm oraz radio FM.

Minusy OPPO AX7:

 • Brak NFC – jeżeli korzystamy z tej funkcji to tutaj jej niestety brak,
 • Ekran HD, nie pogardzilibyśmy FullHD.

Sprawdź ofertę Citi Simplicity ze smartfonem OPPO AX7

Oferta dla nowych klientów, ważna do 20.11.2019 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. RRSO 10,47% ( Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania).

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 30/06/2019 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

Materiał powstał we współpracy z bankiem Citi Handlowy

Advertisement

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu