Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polkomtel

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polkomtel

sirmark 30 Marca 2004 16:01

0 0

30 marca 2004 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polkomtel S.A., operatora sieci Plus GSM. Zgromadzenie zatwierdziło sprawozdanie finansowe spółki za rok 2003, sprawozdania Zarządu i Rady Nadzorczej oraz udzieliło absolutorium Radzie Nadzorczej i Zarządowi. Zgromadzenie podjęło też uchwałę w sprawie podziału zysku, który w roku 2003 wyniósł 756.588.163,77 zł.

- Kwotę 60.527.053,10 zł przeznaczono na kapitał zapasowy Spółki.
- Kwota 347.885.000,00 zł. zostanie wypłacona jako dywidenda.
- Pozostałą część wykazanego zysku, tj. 348.176.110,67 zł przeznaczono na kapitał rezerwowy spółki.
W trakcie WZA z funkcji Członka Rady Nadzorczej zrezygnował Thomas Andresen, przedstawiciel TDC Mobile International A/S. W jego miejsce powołany został Henning Vest.

Polkomtel po raz kolejny zanotował bardzo dobre wyniki finansowe, które w dużej mierze są efektem realizacji przemyślanej i efektywnej strategii rynkowej. Wieloletnie inwestycje Akcjonariuszy przynoszą zysk, dlatego też wypłata dywidendy jest naturalnym efektem tej sytuacji. Podobnie jak w roku ubiegłym, nie będzie to miało żadnego wpływu na poziom inwestycji, jakość obsługi klienta czy rozwój oferty produktowo ? usługowej.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet