Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy mikołajkowego konkursu z pytaniem otwartym

Zwycięzcy mikołajkowego konkursu z pytaniem otwartym

WitekT 19 Grudnia 2007 12:02

0 0
Znani są już zwycięzcy konkursu Mikołajki z TELEPOLIS.PL i Play - najlepsza wygrywa.

Zestaw z telefonem Samsung SGH-L760 wygrał Marcin Zdrodowski z Olsztyna. Startera Play nie otrzyma nikt… bo zamiast startera będą dwa ekstra zestawy z telefonem Playset! Otrzymają je Tomasz Pawlak z Łodzi oraz Maciej Trykowski z Wałbrzycha. Ale żeby nie było tak dobrze ;-) to Playsety zostaną wysłane - ze względów organizacyjnych - dopiero w nowym roku.

Zwycięzcom, którzy pokonali 119 innych osób - serdecznie gratulujemy!

play logo



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~gajes25  2007-12-19 12:10:49  host: fek122.internetdsl.tpnet.pl

    kurde nie udalo sie... trudno sie moi gratulacje dla zwyciezcow

  • 0

    2. ~  2007-12-19 12:22:39  host: acmd244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czemu nie ma ich tekstu co napisali ?

  • 0

    3.  2007-12-19 12:26:39

    2: żeby znów nie wywoływać wojen - bo jednym będzie się podobał wybór, innym nie. Dość mam tłumaczenia się w komentarzach, dość mam konkursów. Wyboru dokonałem ja i rzecznik Play Marcin Gruszka.

  • 0

    4.  2007-12-19 12:47:37

    Gratulacje!

  • 0

    5.  2007-12-19 12:50:56

    Witek - i tak mozna sie spodziewac flame'u trolli po Twoim komentarzu (tj. #3) ze stronnicze, ze ustawione z gory, ze takie-owakie :P

  • 0

    6.  2007-12-19 12:55:46

    Dziękuję, miły prezent na święta. :)

  • 0

    7. ~mike278  2007-12-19 13:07:19  host: dynamic-62-87-164-250.ssp.dialog.net.pl

    witek. respect za takie zalatwienie sprawy. a co do ewentualnych przyszlych konkursow. wprowadz ograniczenie ze nicki tylko aktywne i masz po trollowaniu. niestety dzieci neo jest pelno. nie poradzisz. no stres i rob swoje jak dotychczas. faktem jest ze ten konkurs byl spora reklama. bardziej nawet dla ciebie , sirmarka i reszty ekipy niz dla playa. wiec w sumie warto takie rzeczy robic. :)

  • 0

    8.  2007-12-19 13:15:36

    Gratulacje dla zwycięzców, szkoda że mnie w tym gronie nie ma, ale może innym razem :). ps. jestem podobnego zdania jak #7. przy następnych konkursach wprowadzić że udział mogą brać osoby które miały założone konta min kilka dni przed ogłoszeniem konkursu :). #3 Zawsze sa gusty i guściki, nigdy nie będzie tak że w gronie 1000 osób wszyscy będą lubili to samo, a swoją tylko 119 osób odpowiedziało prawidłowo na konkursowe pytania? mało, bardzo mało. A myślałem że jak będzie tak mało osób to będę miał większą szanse na wygranie :). peszek. Pozdro Wojtku i wiary w ludzi odwiedzających telepolis (nie mylić z trollami), dla nich warto robić tego rodzaju konkursy :)

  • 0

    9. ~  2007-12-19 14:18:58  host: bql219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT zablokuj komentarze przy konkursach i po problemie :)

  • 0

    10.  2007-12-19 14:28:41

    gratuluje i wesolych swiat :)

  • 0

    11. ~PLANET.  2007-12-19 21:34:46  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    planet ty to chyba lubisz.

  • 0

    12. ~  2007-12-19 22:02:14  host: acmv73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku a podasz prawidłowe odpowiedzi na pytania nr. 1 i 2 ?

  • 0

    13. ~xyz  2007-12-20 00:03:07  host: 87-205-235-34.adsl.inetia.pl

    U u z Olsztyna! Fajnie! ;)

  • 0

    14. ~mike278  2007-12-20 00:12:50  host: 217.116.110.190

    B i c o ile pamietam. :-)

  • 0

    15. ~PLANET  2007-12-20 16:43:38  host: 217.116.110.190

    Tempariusz, przyznaj sie - rodzice kupili nowe lacze ? :) Jakby co, to mam dobra pamiec do numerow i detali typu IP... takze to goi42 zapamietam n00bku X>

  • 0

    16. ~nick  2007-12-23 01:16:25  host: axc236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W konkursie wzięły udział tylko 122 osoby?

  • 0

    17.  2007-12-24 00:41:53

    Playsety w nowym roku, a kiedy będzie wysłana główna nagroda? :)

  • 0

    18.  2007-12-24 00:43:44

    minifili: teoretycznie jak najszybciej - ja adresy już przekazałem Playowi...

  • 0

    19. ~  2007-12-27 18:06:30  host: 088156002204.ols.vectranet.pl

    Telefon właśnie do mnie doszedł. Dziękuję organizatorom, a pozostałym uczestnikom życzę więcej szczęścia w kolejnych konkursach. ;)

Dodaj swoją opinię